Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém az osztály legmenőbb sráca?

Figyelt kérdés
Van egy sràc konkrétan az osztàly legmenõbb sràca. Elsõ òta jòban vagyunk de tavaly tényleg olyan igazi baràtsàg alakult ki köztünk. Hallottam emberektõl hogy lehet tetszem neki meg néha úgy is viselkedik velem mintha nem létezne màs ember a vilàgon folyton néz meg mindig keresi a tàrsasàgom. Mit csinàljak nekem is tetszik a sràc de mi van ha csak baràtként tekint ràm? Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült de a vàlaszokat elõre köszii
2016. szept. 21. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki
2016. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked tényleg az a fontos egy srácban, hogy menő legyen?
2016. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem annyira érdekel hogy menõ legyen de azért egy icipicit szàmít
2016. szept. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!