Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha "tetszik"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha "tetszik" egy fiú de több lánynak is a suliban, de a fele csak szivatja?

Figyelt kérdés

Mármint kb. 10 lánynak is rajtam kívül. Ők menőbbek és szebbek is mint én, a folyosón ölelgetik. Barátnőmnek is tetszik... Pár lány abban fogadott hogy melyikőjükkel jár előbb aztán szakítanak vele. Ők ölelgették a folyosón. Én szóltam a fiúnak de nem hinném hogy elhitte.... Mit csináljak? Ő nem olyan lányokat érdemel akik csak megszivatják. Engem is szivattak ezzel tavaly, bedőltem nekik, azóta is rajtam röhögnek. Nem ezt érdemli... Nem tiszta a lelkiismeretem, pedig nem tudok többet tenni.

Valami ötlet?


2016. szept. 20. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Ez kicsit érzéketlenül fog hatni de az ő baja. Te figyelmeztetted. Rá fog jönni magától. Te végülis nem jársz rosszul, mert te szóltál, és majd ha megszivetják akkor tudni foglya hogy te jót akartál neki. És talán majd máshogy áll hozzád. Minden esetre, te megpróbáltad, a többi meg majd jön, amúgy ezt senki nem érdemli, de mindenki át esik rajta. Neki ez most jött el, hidd el fel fog eki tűnni hogy ki az ki komolyan gondolja-te- és ki az aki csak baromkodik-ők-. Remélem tudtam segíteni..


Sok sikert !

2016. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. szept. 20. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szard le, gondolj arra, ha téged piszkálnának az a srác segítene e neked? Ok, hogy tetszik, de foglalkozz a magad dolgával. Ne másokéval.
2016. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő segítene, de még csak most jött a sulinkba...
2016. szept. 20. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor is védje meg magát, ne egy lány akarja. Mert ha te akarod megvédeni, abból az lesz, hogy te rajtad is nevetni fognak, mert rajta is, hogy lány védi meg.
2016. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rajtam így is nevetnek, azon ne múljon. De nem tudok mit csinálni szval hagyjuk
2016. szept. 20. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!