Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt a verset én írtam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a verset én írtam, hogy tetszik? Kinek mi a véleménye? (Félre értés ne essék a nevemből, lány vagyok! :D)

Figyelt kérdés

Nem tudom…


Nem tudok mit tegyek, vagy hogy hogy legyen tovább.

Menjek előre, vagy nézzek hátra, sosem fogom tudni már!


Hogy Ő kit szeret, s Őt ki szereti még?

Nem enyém a döntés, a választás a Tiéd!


Egyszer azt mondták a múlt már csak egy emlék.

De ha én ott szeretnék élni, már nem vagyok több egynél?


Remélem, dönt majd, mert én belehalok.

Ha nem választ rögvest, menten elpusztulok.


Ám Ő is pusztul velem, mert tudom, hogy szeret.

Vagy már nem, s csak bennem él még ez?


Mert ha igen, én nem meghalok, hanem csak hazatérek.

Az otthonomba, a holtak közé, hol eddig is csak éltem.



2016. szept. 19. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó lett, bár nem vagyok az a fiú akit nagyon érdekel az ilyesmi, de ez jó, nekem tetszik. 17F
2016. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik 5* 😉
2016. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
nemar... a vers jo de ne irjon már egy lany verset egy fiunak!
2016. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem neki írtam... sőt, nincs is senkinek sem címezve, csak írtam....
2016. szept. 19. 23:24
 5/9 lilianka-anka válasza:
35%
Én költő vagyok, véleményem szerint van fantázia lobbanás benne,de negatív jellegü az, hogy te írod neki a verset: "Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel ".A saját sikereidet törtesd, légy flegma a fiúkhoz akkor megérted hogy kinek a szíve közepébe vagy te)Kinek kellesz valójában és ne siess a gyermekkor és a tiszta gondolatok a legszebb ami létezik:)Tudjad a szerelem megnyomorithatja az embert, vigyázz,mert majdnem minden fiú egyet akar háro osztálytársam terhes pedig figyelmeztettem őket.Sok szerencsét és sikert,a rossz gondolatot irtsd ki még a csírájában és boldog leszel !)))
2016. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
3-as, és miért ne írjon egy lány verset egy fiúnak???
2016. szept. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uuuuuuu hallod.Nekem nagyon tetszik.Imádok ilyen verseket olvasni.Tényleg nagyon nagyon jó.Mintha csak egy modern Ady verset olvasnék.Komolyan megvolt benne minden ahogy olvastam a sorokat elgondolkodtam magával ragadt a vers.Bár én is tudnék ilyen verseket írni.Így tovább.:) 16/L
2016. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ne essünk túlzásba, Adytól ez még nagyon messze van, és ha próbálkozol, 16 évesen már neked is tudni kell ilyet írni :)
2016. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj ez olyan szép!!!!
2016. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!