Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány, aki kb. fél éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, aki kb. fél éve elutasított, mi okból kezdett "köszöngetni"?

Figyelt kérdés
A lányt iskolában vettem észre, ott is szólítottam meg... Elutasított... Az után én köszöntem neki a folyosón ,de 10%-ban köszönt csak vissza ,aztán már nem köszönt és nem is nézett rám :D. Abbahagytam a köszönést neki , most sulikezdés stb... Van ,amikor rámköszön ,visszaköszönök. Én már nem köszönök neki előre. Amikor köszön "heló/hali". Már semmi érzelem nincs iránta, de nem értem most miért köszönget?

2016. szept. 10. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van tököd, akkor kérdezd meg így ahogy leírtad, TŐLE.
2016. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam ,de végül arra jutottam ,hogy neki kellemetlen lehet(most égjek be? ez annak számít?) és így is ,mintha kerülne. Lazán megkérdezem tőle, de itt most nem erről van szó, csak itt a kedves publikum véleményére vagyok kíváncsi ,ha van egyáltalán.
2016. szept. 10. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajaj velem is volt ugyanilyen:D Csak nálam komplikáltabb volt. Részegen dumáltam egy lánnyal jól éreztük magunkat meg minden, aztán másnap meg sok gátlással ébredve nemigen tudtam vele volna elbeszélgetni élőben. Ráírtam facen, hogy tök jó volt vele meg minden, és alig akarta beismerni, hogy egyáltalán velem volt azelőtt nap este.(mondjuk tény és való, hogy nagyon durván papucs módján fogalmaztam meg az irományomat facen) Hozzáteszem nagyon sokat nevettünk, meg tényleg nagyon jól elvoltunk, ő még csak becsiccsentve se volt. Aztán utána én nem köszöngettem neki, mert azt hittem, hogy le vagyok szarva teljesen, de ő köszöngetett nekem és mosolygott is:D Aztán miután én sose köszöntem neki előre, meg alig kerestem a tekintetét, ő is megunta, és már néha amikor egymás közelében voltunk feszült volt, szabadulni akart a helyzetből.


Én itt csak egy dologra tudok gondolni:D Akkor nem akart tőled semmit, de most szimpatikusnak tart, és szívesen megismerne, illetve lehet összejönne veled. Én addigra továbbléptem, ugyanúgy ahogy te, és nem jöttünk össze végül:D De ha te még látsz benne valamit, akkor szerintem megpróbálhatod újra a dolgot, de mindenképp óvatosan. Ne felszedni akard, csak megismerni, kideríteni, hogy mit akar.:)

2016. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még mindig szépnek tartom, igazából még most se mindig köszön. Szerintem ha akarna valamit ,akkor mindig köszönne ,én meg már úgy állok hozzá ,hogy semleges az ügy. Meg ha heló helyett sziával köszönne vagy keresné a tekintetem ,írna facen. (Annó írtam neki, de nem írt vissza :D, meg amúgy is csak pár szót beszéltünk) Remélem erre is írsz valami hosszút :D
2016. szept. 10. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar. Be kell nyelezni gyorsan!!!
2016. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!