Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy lany baratom akivel nagyon jóban vagyok. Én beleszerettem ebbe a lanyba(igy érzem ő is érez irántam valamit,de ez nem 100%). Ugy döntöttem,higy elmondom mit érzek iránta. De nem igazan tudom hogy mit mondjak neki, azon kívül,hogy szeretem.mindenkep élőben akarom elmondani neki(ugy hogy haza kísérem a suliból)Tudnatok segiteni? Nagyon fontos nekem ez a lany nem akarom elrontani.16/f 16/l

2016. szept. 7. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább hívd el fagyizni, és "ottan" mondd el "néki".
2016. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki valami kis ajándékot. Mivel barátok vagytok, így biztos tudod, hogy minek örülne a legkobban :) Aztán ha megvetted, hívd el egy parkba sétálni, üljetek le egy padra, nézz mélyen a szemébe és miközben elmondod nekk, hogy szereted add oda az ajándékot :)

Szerintem ez jó ötlet, viszont nem ismerlek titeket, így nem tudom ez mennyire hatásos.

~19/L~

2016. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,meg fontolom őket :)
2016. szept. 7. 17:38
 4/5 A kérdező kommentje:
De inkabb az erdekelne hogy mit mondjak neki?
2016. szept. 7. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy szereted. Mindent szeretsz benne. A mosolyát, az illatát, és sorold fel, hogy mely tulajdonságai tetszenek neked :)

~19/L~

2016. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!