Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves lány és 14 éves fiú?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány és 14 éves fiú? Szerintetek sok lenne a korkülönbség köztünk?

Figyelt kérdés
Nem rég jóba lettem az egyik haverom öccsével. Sokat beszélünk, meg találkozunk. Ha suliba meglát már a folyosó végéről mosolyogva jön felém. Külsőre és viselkedésre sem tűnik 14-nek. Szerintetek gáz ez a korkülönbség ?

2016. szept. 5. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem gáz.De ha mások annak is tartanák nem lenne fontos.
2016. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát azért egy 17 éves lassan érettségiző lánynak még elég gyermekded az a 14 szerintem, de neked kell tudnod.

Mellesleg nem minden fiúval kell kapcsolatot elképzelni... Simán lehetne egy jó barátod.

2016. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt 15 évesen 18 éves barátnőm, működött a dolog 17/f
2016. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha félsz,hogy a korkülönbség miatt megszólnának titeket, szerintem talán még meg tudnád kérni, hogy tartsátok titokban, amúgy én nem tudom. Amúgy tényleg nem tudom, 17 évesen te már lehetsz nő, de őt a 14 évével még kisfiúnak sorolnám, amúgy fogalmam sincs. Meg ha nem is úgy néz ki, meg ha érettebb gondolkodásúnak találod, talán lehetne közöttetek valami. De amúgy lehet, hogy nem furcsállnák mások, hogyha ő idősebbnek néz ki a koránál. Vagy mittudomén. De mondjuk hát lehet jobb az ilyen dolgokat iskolán kívül hagyni. Szóval úgy értem, hogy a szerelmes dolgaitok nem tom nem lenne jó talán ha közszájon forognának, meg hát azt tartsátok meg ti magatoknak ketten, és akkor iskolán kívül meg mászkálhattok együtt szerintem, de amúgy elsőre így tényleg fura lenne, mármint amikor megláttam ezt a kérdést, akkor arra gondoltam, hogy egy 14 éves még nagyon kisfiú egy 17 éveshez, szóval még gyerek, meg ha akarna is foglalkozni párkapcsolattal, lehetséges, hogy éretlen lenne rá, bár ez nem csak kor függvénye, én nem ismerem őt, te ismered, lehet , hogy sokkal érettek , mint néhány idősebb emberke. Amúgy nekem 17 évesen azt mondta anyum, hogy hozzám már egy 21 év körüli pasi illene, mármint hogy passzolna. Meg amúgy ismerek én 25 évest is, aki totál gyerek még egyébként. Meg hát hogy a fiúk később szoktak érni, és még fiatalabb is nálad, így ez még több lehet közöttetek ez a különbség, de ha már érett gondolkodású, akkor szerintem járhattok amúgy. Meg ha szeretitek egymást, a szerelem mindennek ellenáll, mindent le tud győzni, mivel pró. Szóval, hogyha szeretitek egymást, akkor nyugodtan legyetek együtt. De amúgy nekem fogalmam sincs.
2016. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :) 2. válaszoló, igen privátban is kaptam ilyen üzenetet. A korához képest nem mondom azt, hogy érett mert még én sem vagyok az, de máshogy viselkedik a korához képest, ettől függetlenül bennem is van egy kis kétely, hogy ez a korkülönbség problémát okozna.
2016. szept. 5. 23:00
 6/12 A kérdező kommentje:
4. Húha ez jó hosszú lett. De köszönöm van 1-2 elgondolkodtató dolog benne. :)
2016. szept. 5. 23:03
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Én 19 voltam, mikor összejöttem egy 14 éves pasival, és még mindig együtt vagyunk. Mikor 16 lett össze is költöztünk. Suli mellett melóztunk, hogy tudjuk fizetni az albit, nagyon kemény volt de megérte.

Mindenki cseszeget, hogy ilyen nagy a korkülönbség, de pont nem érdekel, szerintem kiérdemelte, hogy felnőttként kezeljem, fiatalon is lehet valaki érett és idősebb korába is hülye, szóval szerintem ne foglalkozz vele, hogy fiatalabb nálad a fiú, és azzal se, ha mások piszkálnak.

23/L

2016. szept. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
66%
Én 18 vagyok és egy 70 éves katéteres barátnőm van nagyon szeretem és a nyugdíja elég a gyerektartásomra
2016. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7. Azta tök jó, hogy még mindig együtt vagytok. Ez nagy pozitívum.

8. Most megsértődhetnék meg hepciáskodhatnék, de ez azért jó volt. 👍🏻😂

2016. szept. 6. 14:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne a külvilágnak élj. Szhard le amit mások mondanak, ne aggódj emiatt. Nehogymár ne jöjjetek össze, mert, hogy úristen mit gondolnak mások. Legyél magabiztos és ne érdekeljen a véleményük. Talán kicsit rossz példa, de én akivel jártam egy nappal fiatalabb volt. ( régebben mondogattam, hogy nem fogok fiatalabb fiúval járni) Aztán azzal cuccoklak, hogy mégis fiatalabb :D Persze röhögtünk rajta. Most barátnőmnek (aki 15 éves) van egy hamarosan 12 éves barátja.
2016. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!