Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit jelent, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent, hogy ha egy fiúval egymás mellett ülünk és ő közben a combjaimat bámulja?

Figyelt kérdés

Szűk,fekete és rövid szoknyában voltam.

13/L



2016. szept. 2. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
meg akarta nézni a bugyid is. legközelebb tedd szét jobban
2016. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Arra jelenti, hogy megsütve szívesen megkajána.
2016. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy ott helyben felcsinált volna.
2016. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

első három: PONTOSAN!

gerincre vert volna ott helyben, ha nincs más bent a teremben :)

2016. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy túl rövid a ruhád és lehet el kellene gondolkodni az öltözködéseden.
2016. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ez évzárón törtènt csak nem irtam oda. Tobbieknek meg koszi szepen. Es neked is.

2016. szept. 2. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:

A te dolgod az öltözködés, mint az önkifejezés egyik legegyszerűbb módja a te korodban, ne hallgass azokra, akik emiatt kritizálnak itt, vagy máshol.

Azzal viszont legyél tisztában, ha kihívóan öltözöl, azzal bevonzhatsz ilyesmi helyzeteket, vagy még durvábbakat is.

2016. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem kötözködésből, jótanácsnak szántam.

Egyetértek az utolsóval, ha túl rövid a ruhád, nem csak a tanárok szólhatnak le, de akár sokkal kellemetlenebb helyzetekbe is kerülhetsz.

2016. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as:

A tanárnak mi köze hozzá? SEMMI!

Az a dolga, hogy tanítson. Öltözködési tanácsadásért ott a stylist. Ezért lehet lepontoznak, de a tanár az csak egy tanár, semmi több. Szülőknek is a legjobb amit tehetnek, hogy tanácsokat adnak az öltözködéshez, miért kéne vagy nem kéne, de a tiltásnak semmi értelme nincs. Ebben a korban az öltözködés fontos része az önkifejezésnek, a fiatalok önismeretének, személyiségének fejlődésének. az öltözködés megkötése a későbbiekben személyiség torzulását eredményezheti, amit nem, vagy csak körülményes, és drága út végigjárásával lehet javítani.

2016. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akár hiszed akár nem, kedves kilences, egy normális én neves iskolában nem mindegy hogy úgy öltözöl mint egy utcalány vagy úgy mint egy diák...

Gimnáziumban pedig már abból is baj lehet, ha egy fiatal férfi a tanár és a diák túl kihívó.

De ezt minden normális iskolában elmondják, pláne ha van rá példa.

8-as voltam.

2016. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!