Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paizs kérdése:

Lányok, nektek mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Milyen esélyei vannak a szerelemben? Hól kezdjen el ismerkedni?

Figyelt kérdés

16vagyok.Életvidám céltudatos lánnyal szeretnék és nem olyant aki csak a chatelésnek és a plázázásnak él:) magamról: űzött sportom a terepbiciklizés, szeretek fotózni legfőképp a természetet de igazából mindent amiben látom a lehetőséget! Sok tudományos filmet is szoktam nézni mindig is érdekelt az univerzum és az astrológia szeretem az ilyen tudományos dolgokat boncólgatni és következtetéseket levonni és ezek álltal jobb szemszögből látni a világot:) mindig is egyedi és különleges szemszögből próbáltam megérteni a világot és nem a többi x ezer ember egyhangú nézőpontja szerint követtem őket, hanem mindig is próbáltam választ találni rájuk! Tanulmányaimat késöbb majd Jogi egyetemen szeretném folytatni! Szeretek utazgatni bár ez eddig még nem nagyon ált módomban, de sok tervem van a jövőre nézve és mindenben meglátom a jó lehetőségeket ha van bennük:) mostanában angoltanulással foglalkozom középiskolában németet tanulok de az angolt is szeretném majd tudni! Sokmindenre nyitott vagyok és bennem van a kalandvágy az ismeretlen felfedezése és a tudásom fejleztése, de persze a szórakozást sem vetem meg ha jó a társaság akkor mindig jó a buli:D a szerelemben inkább a meghittséget keresem példáúl egy szabad ég alatt eltőltött éjszaka közben a csillagok és az égbólt bámulása:D szerintem nincs annál felemelőbb amikor az akár több száz fényévről jövő csillagok fényének összképét láthatjuk:) szóval kb ennyi lenne olyan lányt szeretnék akinek hasonló érdeklődési körei és gondolkodása van van stílusa és persze szép is :D Célom az élő kapcsolat lenne és nem távkapcsolat!:) 180cm magas vagyok baran halyú, zöld szemű 70kg sportos testalkatú, és közepesen lebarnúlt! elegáns stílusom van de van mikor inkább sportos! Dohányzás Soha!! Barátaim szerint vicces természetű vagyok és ha nincs jó kedvem sokszor még akkor is megtudom nevettetni őket! :) Budapest környékén lakom!

Szóval ennyi lenne kíváncsi lennék kinek mi a vélemènye az elképzeléseimről Írhattok privátba is!



2016. aug. 26. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet csajod:) Amúgy ha filozófálni vagy az univerzumról beszélni vagy a fotózásról vagy bármiről akkor nyugodtan írj!^-^ nem ismerkedés céljából:D de akár taníthatsz is dolgokat a fotózásról mert én még kezdő vagyok:)
2016. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2016. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem nagyon szimpi vagy és szurkolok, hogy megtaláld azt a lányt akit keresel. A leírtak alapján mármár tökéletesnek tűnsz, de tuti van rossz oldalad is, szoval keresgélj, bár a korodbeliek sokszor éretlenek, de sok sikert!? 😊
2016. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Magyar Helyesírási szótárt ajánlom. Kezdetnek tökéletes lesz neked.
2016. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!