Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paizs kérdése:

Lányok, nektek mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Milyen esélyei vannak a szerelemben? Hól kezdjen el ismerkedni?

Figyelt kérdés

16vagyok.Életvidám céltudatos lánnyal szeretnék és nem olyant aki csak a chatelésnek és a plázázásnak él:) magamról: űzött sportom a terepbiciklizés, szeretek fotózni legfőképp a természetet de igazából mindent amiben látom a lehetőséget! Sok tudományos filmet is szoktam nézni mindig is érdekelt az univerzum és az astrológia szeretem az ilyen tudományos dolgokat boncólgatni és következtetéseket levonni és ezek álltal jobb szemszögből látni a világot:) mindig is egyedi és különleges szemszögből próbáltam megérteni a világot és nem a többi x ezer ember egyhangú nézőpontja szerint követtem őket, hanem mindig is próbáltam választ találni rájuk! Tanulmányaimat késöbb majd Jogi egyetemen szeretném folytatni! Szeretek utazgatni bár ez eddig még nem nagyon ált módomban, de sok tervem van a jövőre nézve és mindenben meglátom a jó lehetőségeket ha van bennük:) mostanában angoltanulással foglalkozom középiskolában németet tanulok de az angolt is szeretném majd tudni! Sokmindenre nyitott vagyok és bennem van a kalandvágy az ismeretlen felfedezése és a tudásom fejleztése, de persze a szórakozást sem vetem meg ha jó a társaság akkor mindig jó a buli:D a szerelemben inkább a meghittséget keresem példáúl egy szabad ég alatt eltőltött éjszaka közben a csillagok és az égbólt bámulása:D szerintem nincs annál felemelőbb amikor az akár több száz fényévről jövő csillagok fényének összképét láthatjuk:) szóval kb ennyi lenne olyan lányt szeretnék akinek hasonló érdeklődési körei és gondolkodása van van stílusa és persze szép is :D Célom az élő kapcsolat lenne és nem távkapcsolat!:) 180cm magas vagyok baran halyú, zöld szemű 70kg sportos testalkatú, és közepesen lebarnúlt! elegáns stílusom van de van mikor inkább sportos! Dohányzás Soha!! Barátaim szerint vicces természetű vagyok és ha nincs jó kedvem sokszor még akkor is megtudom nevettetni őket! :) Budapest környékén lakom!

Szóval ennyi lenne kíváncsi lennék kinek mi a vélemènye az elképzeléseimről Írhattok privátba is!



2016. aug. 26. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Plázázni? Haha... Azt hiszem kicsit hasonlítunk :D Imádok biciklizni, mind terepen, mind városban, és jelenleg fotósnak tanulok. :) igen, a csillagok gyönyörűek... Mondanám, hogy beszélgethetnénk, de közel sem Pesten lakok xD Valami rossz tulajdonságod nincs amúgy? Érdekes embernek tűnsz, remélem azért találsz valaki normálisat :) Ha esetleg mégis lenne kedved beszélgetni, megmutathatnád pár képed, amit csináltál.
2016. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló kérdéssel találkoztam pár sorral lejjebb.😊😅 De mindegy, a lényeg; ezek mind jó tulajdonágok, de kíváncsi lennék rosszakra is. Ne érts félre, nem az ismerkedés a célom, viszont ezek alapján, amit elmondtál tuti találsz magadnak barátnőt, Rettentő céltudatos vagy, 16 évesen kevesen szokták tudni mit szeretnének kezdeni magukkal. Értelmesnek és őszintének tűnsz, szóval hajrá, sok lánynak bejönnek a művészlelkek (😊), a kérdés az, hogy nem túl nagyok-e az elvárásaid?!
2016. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem Pesthez közel lakok...Amúgy a leírtak alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz, biztos találsz majd egy hozzád hasonló lányt.
2016. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azt hiszem már csak a leírt tulajdonságaidba is beleszertettem. De én sem éppen pesti vagyok és nem teljesen ugyanilyen az érdeklődési köröm.

Mindenesetre a "hajú" az "j". És ezzel megvan az első rossz dolog is veled kapcsolatban.

2016. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát gondoltam hogy nem éppen Budapest Közeli lányok fogan reagálni erre a posztra, de a Budapestiek vagy nem használják a gyakori Kérdéseket vagy Nincs a személyiségemhez közeli ember ott ;) és Igen és sem vagyok tökéletes "j" ;)
2016. aug. 26. 17:20
 6/14 anonim válasza:
Én Pest közelében lakom,Pestre járok sukiba.A városi lányok sem mind egyformák.Ha nyitott vagy,és nem rögtön a külső vagy a lakóhely alapján ítélsz meg valakit,akkor biztos hogy találsz neked megfelelő lányt.
2016. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Ez tök jó hogy ilyen romantikázásra vágysz mert mindenlány nagyjából ezt keresi. Jó hogy ilyen eltökélt vagy az életeddel és a tudománnyal. Én is imádom a csillagokat mert olyan megfoghatatlanak és szépek. Írj magánba ha szeretnél.14F
2016. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kár, hogy én sem pesti vagyok, pedig szinte magamra találtam benned :D Nem hittem volna, hogy manapság van még olyan fiú aki ilyen fajta romantikázásra vágyik. De azért sok szerencsét, mint előttem is írták biztos megtalálod a megfelelő lányt. Mondjuk én is kíváncsi lennék a rossz tulajdonságaidra, nem létezik, hogy valaki ilyen tökéletes :D
2016. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van bennünk hasonlóság :D. Annyi a lényeg, hogy szeretem a csillagászatot, az eget bámulni. A világnézetem teljesen más, mint a többieké. Viszont nem fotózok,de az elegáns ruhákat imádom. Ja és fehér vagyok,mert nem tudok sem barnulni, sem pedig leégni 😛. 16f
2016. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szerintem simán van esélyed a lányoknál, nem mindenki az ilyen "páva" srácokat keresi. :) 😃 Meg fogod találni szerintem azt a lányt akit szeretnél csak még idő kell hozzá. :/ :)

16/l

2016. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!