Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú (17) akinek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú (17) akinek a szülei elváltak és az apukájához eljött oda ahol én lakom a nyárra. Kb másfél hónapja találkoztam vele mert bekerült a baráti körömbe. Elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Szimpatikus volt, megismerkedtünk és van valami köztünk, érzünk egymás iránt valamit, kölcsönösen mert leirta nekem, viszont tegnap hazament ami 100km-re arébb van, azt mondta szünetekben eljön. és képes lenne ideköltözni.

nagyon megkedveltem, és kezd hiányozni,mit kezdjek a szituval?nem tudom mi legyen,eddig semmi nem történt köztünk..

17/l



2016. aug. 25. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha leírta, hogy ő is kedvel akkor már a szikra meg van. :) Ha pedig oda is költözik az apjához akkor nyilván egyszerűbb folytatni az egészet. Ha mégsem költözne oda, akkor meg marad a távkapcsolat. Az én barátom is olyan 100 km-re lakik tőlem, mi a két város között félúton szoktunk találkozni egy harmadik városban. Igaz csak heti egyszer hétvégén, de így is fenntartható, és szeretem is. Nameg megvannak ennek is az előnyei. :)
2016. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
borzasztó ez az érzelmi hullámvölgy..kezdek beleszeretni,de ő nagy csajozós,a barátnőim azt mondják h lehetetlen nem észrevenni ahogy rám néz és hazakísér..nem tudom tudnák e benne bízni
2016. aug. 25. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:

"de ő nagy csajozós,"

Nincs több kérdésem!

2016. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ahogy elutazott még aznap este felhivott és 2 órát beszéltünk messengeren...ahelyett hogy a haverjaival kiment volna..rengeteg bnője volt..de lehet h ez más..nem tudok különbséget tenni
2016. aug. 25. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg barátnője volt? És még csak 17 éves....

Ne akarj már egy a sok közül lenni!


Biztos kapcsolatra érett fiatalember lehet...... rengetek barátnő/17 év = néhány hét/lány


Ennél csak feljebb teheted a szintet.....

2016. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen sok barátnője volt de egyiket sem baszta át..1 éve volt utoljára barátnője 4 hónapig..ha a szemébe nézek egy jó srácot látok és nem tudom elképzelni hogy átverne..nem tűnik olyannak és az ismerőseim is ezt mondják..jó srác és lehet hogy megváltozott..csak ott van az a lehet szó ..
2016. aug. 25. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó, akkor szívasd meg magad!

Feltettél egy kérdést, de a választ nem fogadod el...


Az én fejemben az elmondottaid alapján már ki is alakult a forgatókönyv:

Néhány hét/hónap hezitálás után úgy döntesz, hogy mégis akarod. Mert a vágyat sok embernél nem győzi le az ész. .

Megnehezíted az életed azzal,hogy 100 km-rel arrébb találsz magadnak valakit, és nem olyat, aki közel van és hetente többször tudnátok találkozni. Keserű vigasz,hogy szünetekben lemegy. Azzal sokra nem mész.

Odaköltözni? Ahhoz évek kellenek,hogy neki annyi pénze legyen, még ott van a suli is. De minek "tervezek" ennyire előre? Évek? Annyi idő alatt lesz utánad még vagy 5 lány......

2016. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én elfogadom csak két gondolat közt vagyok van egy srác aki képes lenne ideköltözni és innen járni suliba csak hogy megismerjen és lásson engem,és ott van ugyanaz a srác valahol benne aki sokat csajozott..két gondolat között vagyok és egy érzelmi hullámvölgyben ami rohadtul fáj..nem tudom mit gondoljak erről az egészről
2016. aug. 25. 22:47
 9/11 A kérdező kommentje:
a srác az édesapjához költözne ide.
2016. aug. 25. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:

"y srác aki képes lenne ideköltözni és innen járni suliba csak hogy megismerjen és lásson engem,"

Vaaaaaagy lehet,hogy amúgy is odaköltözött volna az apjához, ha téged nem ismer... de mennyivel szebben hangzik, ha azt mondja,hogy miattad. Ki tudja.


A megelőzésre nem gondoltál? Ha tudtad,hogy ez a srác valószínűleg szimpatikus lesz, már akkor hagyni kellett volna az egészet, mert szerintem előre látható lett volna,hogy mennyi felesleges problémát fog okozni.


Na mindegy, én ennyit tudtam mondani/segíteni.

2016. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!