Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány létemre szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre szerelmes vagyok egy lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem pár hónapja szerelmes vagyok az egyik legjobb barátnőmbe. Túl sokszor gondolok rá és ez elég furcsa nekem. Mindig us szerettem a melegeket, semmi bajom nincs velük, sőt aranyosak, de sosem gondoltam arra hogy lányhoz vonzódom valaha. Nagyon új nem tudom mit tegyek. Rengeteget beszélek vele, elég mély a kapcsolatunk . Mindig azt írja hogy szeret és hiányzom neki mikor nem lát, de tudom hogy nem úgy gondolja. Egyszer megkérdeztem tőle, mit csinálna ha kiderülne hogy leszbikus csak úgy tesztkent. Erre rá vágta hogy "Fuuuj,soha az életben XD " ami őszintén egy kicsit rosszul esett. Szóval nem tudom, mit csináljak, szóltam neki hogy többet érzek barátságnál, de nem vesz komolyan. ( lehet azért mert idősebb nálam)

2016. aug. 17. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Jöjj össze vele!
2016. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szar helyzet. Szerintem próbálj meg más lányokkal ismerkedni akik szinten a saját nemükhőz vonzódnak mint te. Hidd el jobb ha elfelejted ebben a szerelem témában legjobb barátnődet mert ha ő nem meleg akkor soha nem lesz semmi köztetek és ha kiderül hogy te nem úgy szereted akkor nagyon csúnya vége lehet és elvesztése őt is. Szóval ha fontos neked a barátságotok akkor nagyon gyorsan verd ki a fejedből.
2016. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*elveszted
2016. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ő azt érzi amit te?
2016. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ugyan ebben a szituációban voltam két éve,ha szeretnél nyugodtan írjál megpróbálok segíteni vagy akár csak beszélgethetünk erről. :)

Egyébként az lenne a legjobb szerintem ha próbálnál másokkal ismerkedni,randizni,leginkabb fiukkal hogy megtapasztald azt is hogy az mennyire jó vagy rossz neked (ezt azért írom mert nem tudom hogy voltál e már fiúval) aztán az lehet elkezdi elnyomni benned ezt az érzést. :)

2016. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy leszbikus vagy, lehet hogy biszex. Amivel nincs semmi probléma.

Egyébként nem kell ezt szégyellned sem, mert ha hiszed ha nem, előfordul mással is.

Az nyilvánvaló hogy ha ő nem vonzódik a lányokhoz, akkor ebből sosem lehet semmi. Talán az lenne a legjobb ha elmondanád neki őszintén, és együtt kitalálnátok hogy hogyan őrizhetnétek meg a barátságotokat.

De ha nem mondod el neki is ugyanez a helyzet, találd meg a módját hogy elfelejtsd.

2016. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!