Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok egy bátor. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy bátor. Hogy kellene megmondanom egy lánynak hogy szretem? Esetlek mit csináljak hogy legalább figyeljen is rám?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan szereted? Ismered őt eléggé ehhez?
2016. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig kell egy kis bátorság. Az adjon erőt, hogy valószínűleg a holdvilágos éjszakán arról ábrándozik, hogy mikor szólsz hozzá? Ha tudsz egy kicsit mellé keveredni - akkor vesd fel nincs-e kedve egy üdítőt inni a cukrászdában. Ott tudtok egy kicsit beszélgetni - és utána megkérdezheted, hogy hazakísérheted-e, elváláskor meg hogy holnap lenne kedve egy kicsit sétálni, beszélgetni, mer akkor "találkozhatnánk" Tulajdonképp nagyon fog adódni, hogy mit mondj. És ilyen vidám leszel:

https://www.youtube.com/watch?v=rmCpOKtN8ME

2016. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatod vele?
2016. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem azzal kell kezdeni, hogy én téged szeretlek, hanem oda kell menni hozzá, és megkérdezni, hazakísérhetlek-e, eljönnél-e velem egy moziba, színházba, kirándulni, a hét végén megyek egy kisebb biciklitúrára, tudsz-e biciklizni, örülnék, ha velem jönnél, valahogy így kell elkezdeni, aztán a válaszából látni fogod, hogy örül-e a közeledésednek vagy sem. Ha nem, el kell felejteni, nem kell többet próbálkozni.
2016. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!