Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit vegyek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a baratom szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
Par napja vagyunk egyutt, es 1 het mulva lesz a szulinapja. En arra gondoltam, hogy csinalok vele valami jo kus kozos kepet, azt kinyomtattatom, es bekereteztetem valami jo kis szerelmes keretbe. Szerintetek ez jo otlet? 17eves lesz, en pedig 16 vagyok.

2016. júl. 15. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Kis* bocsanat
2016. júl. 15. 14:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyos ötlet :) De ha csak pár napja vagytok együtt,akkor nem korai? :D Te döntésed,ez az én véleményem. Szerintem egy könyv vagy valami ilyen apróbb dolog jobb lenne így az elején. Nem tudom miket szeret,de valami olyat adj neki,ami iránt érdeklődik szerintem :)
2016. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kicsit gáz lenne. Nagyon korai a közös kép, a szerelmes keret meg főleg. Szerintem olyat vagyél neki, ami csak róla szól. Ezt úgy értem, hogy pl. ha szereti a Ramones-t (csak egy példa), akkor vegyél neki egy Ramones-es pólót, vagy bögrét.
2016. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat, nemtudom. Igazabol nem hiszem hogy konyvnek orulne, en pedig nem akarom magam es ot se kellemetlen helyzetbe hozni. :/ de a valaszod koszonom, elgondolkodtato. Ment az a zold micsoda :D
2016. júl. 15. 14:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt meg meggondolom:)
2016. júl. 15. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj könyvek lennie. Nem vagyok túl kreatív,azért írtam azt. (legegyszerűbb xD)

Igazából annyi a lényege,hogy ne legyen még olyan nagyon személyes ajándék :) Például a második válaszoló ötlete az jó, szerintem ^^

2016. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon maximum egy bonbont vagy valami édességet vennék neki.
2016. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!