Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kéne csinálnom.... tetszik egy csaj, teljesen jól tudtunk/tudunk beszélni de már nem akarok vele beszélni amióta kiderült hogy van barátja, és nem akarok még jobban bele esni, de nem bírom ki, teljesen bele vagyok esve.... ha meglátom a képüket, azonnal szar kedvem lesz és ideges leszek

És kérlek ne írjátok azt hogy "ne legyél irigy" vagy "felejtsd el" mert már próbáltam de nem ment

15/f



2016. júl. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
15 éves vagy, elmúlik hamar, majd jön egy új lány.
2016. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Keress egy másik lányt aki járna veled ;)
2016. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kovács Gabcsiii válasza:
57%
Csatlakozom a második kommentelőhöz. Keress egy másik lányt, aki tetszik. Ne mondd, hogy nincs mert biztos, hogy van. Próbálj ismerkedni és majd észre fogod venni, hogy már nem is gondolsz rá :)
2016. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom, és én is ezt mondogattam magamnak hogy túl leszel rajta ne foglalkozz vele, de nem megy és igen kibírom ahogy eddig is és igen valahogy túl leszek rajta de csak elegem van hogy ha a csajra gondolok akkor rögtön ideges leszek és rossz kedvem lesz, és főleg nekem van elegem az egészből ,mert bármikor képes elrontani a hangulatom amit egyébként nehéz
2016. júl. 6. 01:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt szerelemnek hivjak.. Elbaxott allapot. Az ido gyogyitja csak. Vard ki. Addig sportolj, tanulj, bulizz ott ahol nem kell a kepuket latnod. Tul leszel rajta! ;)
2016. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!