Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki? Sok jel arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Sok jel arra mutat, de nem vagyok benne biztos

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régebb óta jóban vagyunk, és tetszik nekem. Mostanában csetelunk, es egyszer azt írta egyből miután ráírtam hogy idézem "hiányzol már te idióta<3" aztán én is megírtam neki szívecskékkel, hogy hiányzik ő is nekem, utána írta, hogy "szeptembertől toljuk ezerrel". Ez mit jelent?? Mármint ez a szeptemberes mondat??? Lehet, hogy egyértelmű csak én nem látok tisztán? Nem akarok csalódni se:( Légyszi segítsetek! Köszi:) 14L (a fiú 16)

2016. jún. 30. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt a játékos sértegetést szokta csinálni, gyanús, hogy csak barát. De hát tudja a franc, biztosat nem lehet mondani, csak akkor, ha rákérdezel. A szeptemberes mondat azt jelenti, hogy valamit nagyon akar csinálni veled együtt (tanárokat megviccelni? Marx közgazdaságtanáról vitatkozni? Anál vazelin nélkül? Ezt megint nem tudni kontextus nélkül), méghozzá szeptemberben.
2016. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adelll ***** válasza:

Egy suliba jártok?mert akkor arra gondol h szeptenbertol majd sokat talalkoztok meg tobb idotok lesz egymasra

De ezeket a jeleket meg nem lehet konkret celzasnak venni. De ha ilyenekkel viccelodik nem vagy neki kozombos szerintem;)

2016. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 szerintem is gondolhat vmire, de nem lehet hogy arra, hogy jarna velem?

#2 igen, egy suliba jarunk. Es hat nagyon remelem:)

2016. jún. 30. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiányzol neki! Találkozz vele.
2016. júl. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!