Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

sziasztok

Én egy 15 éves lány vagyok és tetszik nekem egy fiú és nem ismerem annyira csak sokszor látom! (és én azt vettem észre hogy őmeg egyfolytába engem bámul) szerintetek most akkor hogyan ismerkedjek meg vele hogy ne vegye tolakodásnak? előre is köszönöm a válaszokat !



2016. jún. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be facebookon, manapság ott ismerkednek a tinik :D
2016. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá,meg köszönj neki egyenlőre. Aztán utána meglátod hogy ő hogy kezeli ezt a közeledésed. Ha viszonozza a dolgokat akkor kezdj el vele beszélgetni.
2016. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
PLS... ezt ki találta ki?:D Mármint ezt a "ne vegye tolakodásnak" fszságot? Most őszintén láttál te már valaha olyat, hogy azt mondja egy fiú egy lánynak / féri egy nőnek, hogy "áh olyan tolakodó, hogy hozzá mertél szólni úgyhogy besértődök és az életben nem beszélek veled"?:D
2016. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi az ertelmes valaszt de az utolso valaszolo en neked azt mondom hogy ertelmes valaszt irjal . azt a rizsadat akarom hallani. jo? koszi xd :) vagy nem kell ehhez hozza szolni
2016. jún. 30. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Koszonj neki,menj oda hozza es kerdezd meg mizu stb.Mosolyogj sokat:)Sok sikert!
2016. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!