Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Bejön nektek ilyen fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek ilyen fiú?

Figyelt kérdés

14/F 165 cm, 73 kg, feketes-barnas haj. Kedves, de visszahúzódó vagyok. Nehezen tudok egy új környezetben megnyilni, de ha vkivel jo barát vagyunk, azzal jól elvagyok. Szeretem a focit es a kosarat. Nagyon védem a barátaimat és a családomat. Szorgalmas vagyok, minden téren. Könnyen fel lehet haragítani, de utána próbálok minél hamarabb kibekulni. Nagyon jol megy a suli, ezzel nincs bajom. Szeretek olvasni, az allatokat is szeretem, kalandos típus vagyok.

Rossz tulajdonsagnak nevezném, hogy hirtelen haragú vagyok.

Privatban küldök képet is, örülnek ha minél többen irnatok, és velemenyeznetek engem! Privatban es kommentben is! Előre is köszi! :)


2016. jún. 30. 12:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :) Küldhetsz képet ha szeretnél :D
2016. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz.
2016. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És kérem, akinek küldtem képet és meg nem valaszolt, az VALASZOLJON!
2016. júl. 3. 06:31
 14/21 anonim ***** válasza:

A tulajdonságaid megfelelőek. 😊

Belsore meg hasonlitunk is! 😊😊 Johet a kep! 😀

2016. júl. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Így még mindig nehéz megítélni bárkit is, de amiket leírtál azokkal nincs gond. Kép jöhet.
2016. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldhetsz ;)
2016. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igazából aranyosnak tűnsz,a leírtak alapján :D Ha nem lennék idősebb nálad, tuti én is kérnék képet véleményezésre :D Szerintem sok lánynak tetszel,ilyen tulajdonságokkal ;)
2016. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kepet kuldhetsz!
2016. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet 13/L
2016. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Képet küldhetsz,jófejnek tűnsz.
2016. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!