Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Párom azt hiszi folyamat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevamillia kérdése:

Párom azt hiszi folyamat csaltam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősünk belém esett, én elküldtem őt hogy nekem csak a párom kell. az utóbbi 3 hónapban nem írtam neki vissza, az utóbbi 7 napban meg teljesen ignoráltam, mert a barátom nagyon kiakadt amikor rájött hogy még beszélek vele, mert eltiltott,én meg vagyok annyira naiv,hogy ne mtartottam be. Tegnap a srác kitálalt, baromi nagy hazugságokkal, mint pl hogy csókoloztunk mindig amikor találkoztunk, ez nem igaz.

Egyszer történt "szájra puszi" amikor adni akartam neki 2 baráti puszit elfordította a fejét,ennyi. utána olyan bűntodatom volt, hogy nem bírtam és hazudtam folyamat a barátomnak hogy hol is voltam. A srác folyamat talizni akart én mindig lemondtam, erre ott várt suli után a vonatállomáson, mindig lecsesztem érte és kapott 1 órát hogy panaszkodjon nekem,ennyi. Párom meg most utál... Azt hiszi megcsaltam közben meg amikor az a "csók" történt (tartott 2mp) szakított velem előzőnap. Utolsó nyominak tart, pedig ennek is már 6 hónapja,tegnap kidobott és hajthatatlan. Mit csináljak?:|



2016. jún. 30. 07:51
 1/6 anonim válasza:
Megérdemelted :). Nem naiv voltál, hanem vágysz arra a pasira. Szerintem is félredugtál.
2016. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megérdemelted.
2016. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Most mar semmit.


'a barátom nagyon kiakadt amikor rájött hogy még beszélek vele, mert eltiltott' - talan a tulajdona vagy?


'kapott 1 órát hogy panaszkodjon nekem' - es amugy miert is?


Na ezert nem kell 12 evesen pasizni, mert lehet hogy testileg ugy erzed oke, de se te, se a baratod, se ez a harmadik joember nincs se szellemileg, se erzelmileg keszen egy normalis parkapcsolatra.

2016. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál ,ha a barátod mást lány csókolna "véletlen"?
2016. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 azureknight0715 ***** válasza:
Ott buktad a dolgott hogy tartottad a sráccal a kapcsolatot,pedig tudatában voltál annak hogy többet akar tőled. Neked hogy esne ha a barátod tartotta volna a kapcsolatot egy olyan lánnyak akinek bejön? Már az elején ignorálnod kellett volna a gyereket.
2016. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig mindent meg kell beszelni. Ha valaki harmadik fel beprobalkozik, arrol is beszelni kell... hogy igy meg ugy mennyire gaz, kikerni a par velemenyet a szituaciorol. En siman megbeszelek ilyeneket a baratnommel. Egyutt rohogunk az ilyeneken... nyilvan belenezhet a levelezesembe, soha nem lepek ki fb-rol se, laptopomat o is hasznalja, szoval ha akarja megnezi, nincs semmi amit elotte ne vallalnek fel :)
2016. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!