Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ezzel az üggyel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel az üggyel?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy volt osztálytársam akivel csomot beszeltem tavaly nyaron de csak egy honapig es akkor bevallottuk egymásnak hogy mindketonknek a masik es hat azt hittem higy ossze jovunk de vegul nem es utana arra jutottam higy at vert mert mindig en irtam ra nem nagyon akarat o kezdeményezni es olyan fura volt amikor beszéltünk na es hat én elmentem.nyaralni es utana mar végleg nem beszéltünk. Aztán elkezdodot a suli es kulon suliba mentünk. Neha egyszer ketszer összefutottunk es akkor próbált velem beszélgetni meg kedves lenni es hat azon agyalok hogy irjak neki vagy ne mert hiányoznak a beszélgetéseink😢. Segitsetek mert nem tudom mit csinaljak

2016. jún. 19. 15:57
 1/4 A kérdező kommentje:
*hogy mindkettőnknek tetszik a másik. Bocsánat ez lemaradt
2016. jún. 19. 15:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj rá.

De ne ilyen szarul, mert nehéz megérteni amit írsz.

2016. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem írj rá, aztán meglátod. Adj neki még egy esélyt, de ha nem vevő rá, akk hagyd.
2016. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ:). Megpróbálok ráírni es remélem hogy nem veszi furán a dolgot es remelem nem jon ki furán a dolog. Megegyszer köszönöm:)
2016. jún. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!