Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy sráccal aludnék. Megtegyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal aludnék. Megtegyem? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos a legjobb baratnomnek lesz a szuletesnapja penteken,es valoszinuleg egy nagyon szep es apolt pinceben alszunk,vagy pedig naluk.Tobben is lennenk,szoval ilyen 5-6-an,de csak mi leszunk lanyok.Szinte mindenki egykoru velunk,de lesz ket tizenot eves,es az egyik srac nagyon tetszik nekem.Nem jarunk,meg semmi,csak baratok vagyunk,viszont valoszinuleg hogy van eselyem nala.Aludtam mar fiuval,de csak egy valakivel akar tobbszor is,aki velem egy idos es szuletesunk ota ismerjuk egymast meg persze anyukaink is joba vannak,es ezekrol is tudnak. Visszaterve az egyuttalvashoz Semmi OLYANROL nincsen szo, meg csak o sem gondol olyanra,foleg hogy tobben is leszunk:DDD Lassan 3 eve ismerjuk egymast,es nekem meg csak most tetszett meg es en is neki.Tehat a kerdesem az lenne,hogy nagyon durva lenne ha most az egyszer vele aludnek?

2016. jún. 1. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8: De egy ri.banc vagy :)


Kérdező: Ne! Mit akarsz te még mással aludni 13 éves kislány létedre?

2016. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!