Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miket jelenthetnek az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket jelenthetnek az alábbi cselekedetei?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki nagyon bejon.Taliztunk..es a legutobbin az olebe huzott meg megolelt meg puszilgatta az orrom a homlokom meg az arcom,meg kozelhajolt nagyon,mintha megakarna csokolni.A vegen azt kerdezte hogy magamat visszafogottnak tartom e vagy sem,mert o nem szeretne nekem rosszat,meg nem akarna megbantani mert en nem erdemlem meg.Ezzel mire utalhatott? A batyam szerint ezek a jelek arra utalnak hogy a hugakent tekint ram..es eloszor nem hittem el de amikor egyszer veletlenul azt mondta hogy hugi..akkor tokre beparaztam..de szerintem egy huggal nem viselkedik igy egy fiu..meg tegyuk hozza hogy kicsit ittas allapotban volt szoval lehet hogy csak veletlenul ki csuszott a szajan..de nem tudom.:/ Nektek mi a velemenyetek errol? Meg meg annyi hogy eloben tok nyitott meg beszel sokat,neten keresztul meg egyre ritkabban keres.

2016. máj. 7. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan az ember csak afele kozeledik igy akihez valamilyen keppen vonzodik.A "visszafogott vagy e, vagy sem" kerdese szerintem utalhatott arra is,hogy kivanos volt.De egy biztos, nem baratkent vagy "hugakent" tekit rad.Talan valami jelre var toled:)
2016. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
" o nem szeretne nekem rosszat,meg nem akarna megbantani mert en nem erdemlem meg." tetszel neki annyira, hogy nem akarja elcseszni a baratsagotokat és arra vár, hogy adj valami jelet, hogy szabad a pálya.
2016. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosan azt kerdezte hogy prud vagyok-e..most azt mondtak hogy csak pinat akar.. :/ errol velemeny? Eddigi valaszokat meg koszonom nagyon jolestek :)
2016. máj. 7. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
csak úgy az ölébe húzott? és te csak úgy hagytad? nem beszélve a többiről......
2016. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna?
2016. máj. 7. 23:13
 6/7 anonim válasza:
Szerintem semmi baj avval, hogy az ölébe húzott, azt pedig hogy "csak pinát akar" kifejezést ha nem ő mondta akkor nem feltétlen igaz. Szerintem jófej srác lehet, adj neki egy esélyt. :-)
2016. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. máj. 9. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!