Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha kettesben vagytok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kettesben vagytok a baratnodtokkel mit szerettek ha mit csinal a lany?!

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#8 nyalást
2016. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszonom 9 es
2016. máj. 6. 15:53
 13/16 gömbicica válasza:

Kedves 9-es! szerintem most nagyon sok lány irigyli a barátnődet!!!

Ha tényleg ilyen vagy, mint leirtad, akkor biztos boldog párkapcsolatban élsz.


Sok sikert az életben!

2016. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as!

Köszönöm, jól estek a szavaid :)

Az a helyzet,hogy jelenleg nincs is barátnőm..

Amiket leírtam, csak idealizált dolgok. Még soha nem tapasztaltam meg az összeset egy és ugyanazon lánnyal és ez nem is biztos,hogy változni fog a közel jövőben. Addig is csak maradnak a "szeretném, ha" kategóriában :)

2016. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#14 nem is lesz, mert egy nyafi kis érzelgős bzi vagy.
2016. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Mert az ilyen tapló idiótáknak, mint te, akik itt élik ki magukat, annak lesz, ugye? Volt már barátnőm, és lesz is, köszönhetően az ilyen embereknek, mint amilyen te vagy, ugyanis az ilyenek kiesnek a normális lányok értékrendjéből, és akkor maradnak a valamire való nyafka kis érzelgős bzik, mint én ;)
2016. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!