Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.A barátom 18 éves lassan 5hónapja együtt vagyunk. Azt mondta hogy tud rám várni azzal kapcsolatban. A legrosszabb hogy néha van amikor így egymásnak esünk és én is nagyon kívánom őt de semmi komoly nem történik. Tényleg szeretjük egymást bemutattam szüleimnek is akik nagyon megkedvelték. Viszont nem engednék hogy ott aludjak nála...nem nagyon tudok velük erről a témáról beszélni és nem tudom hogy kéne rátérnem erre a dologra...Léci komoly válaszokat! Előre is köszönöm

2016. ápr. 10. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen idősen én se engedném a lányomnak, hogy ott aludjon a már felnőtt barátjánál. Még ha egyidős lenne, talán. Nagyon jól teszik ezt a szüleid és később majd ezt te is megérted. Ha tényleg szeret a srác, fog rád várni legalább 1-2évet.
2016. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig beszélhetnél szüleiddel. Elvégre a szüleid.

Néma gyereknek anyja se érti szavát

2016. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mégis mit kéne mondanom? Nekik én vagyok a kicsilányuk nem tudom hogy kéne szóba hoznom ezt a témát...biztos nagyon korainak tartják
2016. ápr. 10. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj
2016. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 évesen senkinek nem kéne még nekiesned.....:')

Kislány nagy szavakkal.

Mit csinálj? Várj. A szex nem neked való. A szüleid biztos nem arra neveltek, hogy 15 évesen tedd szét a lábad. Ha mégis megtennéd, nagy csalódást okoznál nekik.

2016. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hat figyu csinald gyorsan ;) legyen egy jo pillanat az eletedben ha ennyire hulye vagy....
2016. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az én egyik barátnőm 1 éve van együtt a barátjával. 14 évesen jött össze vele, a srác akkor 22 éves volt! nagyon szeretik egymást, és minden volt a kapcsolatukban már csak AZ nem, kivárnak. hidd el, ha te is ezt teszed sokkal jobb lesz majd később, mikor sorra kerül a dolog. tedd ezt. erkölcsből, ha másért nem.
2016. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!