Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kellene rendeznem magamba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene rendeznem magamba a dolgokat?

Figyelt kérdés

Üdv már 2 éve nem volt senkim és nemis igazán volt olyan aki tetszene.

Most új városban az új munkahelyemen dolgozok. Ott egy olyan lányt ismertem meg akit már nagyonrégóta kerestem. Együtt műszakolunk 12órába együtt dolgozunk és legtöbbször vele vagyok. A lány túl kedves,rendes és olyan hozzám aki még soha nem volt. Mindig a fejemben van nem tudom elfelejteni. Tökéletesen összeillenénk csak az a gond hogy egy lusta bunkó gyerekkel van. Mit kellene tennem ezzel az érzéssel?


2016. ápr. 10. 08:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Az lemaradt hogy úgy érzem mindent megtennék érte.

Csak hát tudom magamról hogy én nem érdemlek meg egy nekem tökéletes nőt

20f

2016. ápr. 10. 08:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne rinyálj, mint egy fürdősk***rva! Sajnáltatod itten magad, mert bizony ez a célod. A lány, ha nem érzi jól magát a párjával, akkor szakítani fog vele és, ha veled akar összejönni, akkor veled is fog! Ennyi! Itt nyafogsz, holott te legalább kapcsolatban vagy a számodra tökéletessel! Én meg a számomra tökéleteset elveszítettem, holott ha ez nem történik meg, akkor már sínen lennék! De mivel nincsen semmilyen istenség, ezért megszakadt a kapcsolat és ennyi volt, fel sem tudtam építeni azt, amit akartam. Neked ott van előtted, vele vagy, rohadt jó esélyeid vannak és itt nyavalyogsz, én (és még mások is) pedig beledöglök/lünk abba, hogy a számunkra tökéletes nincs és nem is lesz.


Úgyhogy nehogy balhere legyél és elrontsd az egészet a nyavalygásoddal! Sok sikert!

2016. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb a lány is megunja azt a lusta bunkó gyereket......;)
2016. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindig mondja nekem munkába hogy ilyen olyan jól megvannak.

De a gyerek se nem takarit se nem főz se nem mos és nemis dolgozik csak lazul minden nap és nem csinál semmit.

Láttam a csávót olyan mint a s.ggem.

Rendesen felidegesit mikor mesél róla de a lány meg szereti.

Én meg a lányt sajnálom hogy ennyi mindent csinál.

A csávó helyébe lennék a lány helyett csinálnák mindent.

Annyira nem fer hogy mostanában az ellentétek vonzák egymást

2016. ápr. 10. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondd el neki egy beszélgetés alkalmával, hogy sajnálod, hogy a barátja egy lusta bunkó, és hogy neki kell mindent megcsinálnia helyette. És azt, hogy ez így nem helyes, stb. Tudod, a saját véleményed.

Hátha a lelkére tudsz hatni.

2016. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen az lesz holnap úgyis találkozok vele köszi a válaszokat
2016. ápr. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!