Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik haverom, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik haverom, de van barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ismerősömmel 1 éve vagyunk haverok, és most 2 hónapja jöttem rá , hogy tetszik. Én és a barátnőim azt vesszük észre hogy a pasival folyamatosan flörtölünk és amikor alkalmunk adódott együtt lógtunk (már nem járunk egy suliba). Régóta van barátnője ezért nem merem elmondani neki mit érzek mert félek a visszautasítástól. (Még hozzá szeretném tenni, hogy mostanság sokat beszélünk közösségiken , személyesen nagyon ritkán mert nem járunk már egy suliba, és van úgy hogy ő ír rám először azt kérdezi mi újság, nagyon kedves velem és még a szar vicceimen is röhög) Szóval szerintetek elmondjam neki az érzelmeimet vagy hagyjam a ... ? :D előre is köszi ️

2016. ápr. 4. 22:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vettük észre* Flörtöltünk*
2016. ápr. 4. 22:24
 2/11 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Ha barátságot akarsz vele még, akkor ne mondd el. Mert ha elmondod jó eséllyel elfog távolodni, hiszen csak nem ment bele egy kapcsolatba úgy, hogy közben mondjuk te érdekled. Értsd: ő ezt nem viszonozza valószínűleg, bármennyire is szeretnéd. Hidd el annyi srác van / lesz még aki nevetni fog a poénjaidon, flörtöl veled, dumálhatsz vele, stb. ezt így 21 éves férfi fejemmel mondom :) Ne ragadj le nála, sok sikert :)
2016. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vettük észre* Flörtöltünk*
2016. ápr. 4. 22:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segítettél:)))) szerintem is igazad van. Meg amúgy is , most hogy belegondolok jobb lenne ha csak barátok maradnána:)
2016. ápr. 4. 22:31
 5/11 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Örülök ha segíthettem, bármi van, írj nyugodtan privátban :)
2016. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2016. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik,akkor vesd latba a női csábító erődet,vess be némi erotikát,ez kb minden pasit kisiklatja a párkapcsolatából,hisz nekünk a legfontosabb a szex,és ha van vadítóbb,bevállalósabb az előzőnél könnyen lecseréljük,hisz a legtöbb pasinak a szex a legfontosabb,(mindig van kivétel,ezért ne szidjatok le!)ha jól csináltad akkor téged választ,és az érzelmeket rendezhetitek utána:)
2016. ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5 okés köszi:))) #6 köszi a választ :) #7 huh hát nem is tudom 😂😂 sztem nem éri meg a fáradságot:(
2016. ápr. 5. 13:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és #7 köszi a válaszod
2016. ápr. 5. 13:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy tetszik meg minden, de gondolj bele egy picit. Neked hogy esne ha lenne egy barátod, és az egyik haverinája nyomulna rá úgy hogy tud a létezésedről? Na ugye :D Plusz neked "csak" tetszik, de a csaj (remélhetőleg) szerelmes belé, szóval na.. Ne legyél szétszakítós3.14csa :3 16/L
2016. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!