Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit vártok el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit vártok el egy fiútól a megismerkedés, majd a randizás szakaszában?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok!

2016. márc. 31. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy figyeljen rám.

13/l

2016. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy ne legyen nagyképű, lehessen vele normálisan beszélgetni.

17/L

2016. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen udvarias, normális,, ne egy bunkó paraszt(Manapság egyre több van belőlük), legyen szókimondó, ne legyen túl felénk.

Túlzott felenkség alatt azt értem, hogy pl volt egy osztálytársam év elejétől csak nézett engem, szólni nem mert csak vagy 3-szor rámírni facen.

Ilyen azért nem kell.

Nem kell még ebben a két stádiumban hatalmas dolgokra gondolni, mint elvárás. De ne az érdekelje már rögtön, hogy mekkora a melltartó méretem.

Randizni értelmes helyre vigyen(Engem pl egyszer egy fiú a sötét erdő mellé vitt el ami tele volt szeméttel stb.).

Na, eleve nem volt jó pasi, de ez betette a kaput.

A másik: Ne sajnáltassa magát halálra, oké, hogy elmondják a bajait nagyvonalakban, de ne allandoan ez legyen a téma(Egyszer egy ilyen fiú is akart rám nyomulni es pont ezért koptattam le, megmondtam neki.)

Kb Ennyi.

Nem hinném, hogy óriási dolgok ezek.

/L

2016. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Meg tudjon nevettetni.Nincs is annál jobb ha oldja a feszültséget a közvetlenségével, de ez személy függő, attól függ te milyen személyiség vagy.
2016. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az alap dolgokat inkább nem írom.(pl.: kedvesség,ne nyomkodja 0-24be mikor beszélek hozzá a telefonját)


Mondjuk hívjon el sétálni.Kérdezzen de ne vallasson tehát ne folyamatosan húszmillió kérdést tegyen fel egymás után.Beszéljen kicsit magáról is de hallgassa meg a másikat.Ne siessen mikor sétálunk mert futni nem fogok utána.Ha alapból csúnyán beszél akkor ne nagyon fogja vissza magát mert az csak rosszabb lesz hogyha nem tudom megismerni mert nem magát adja.Vállaljon fel a barátai előtt.Ne jelentse ki túl hamar hogy járunk vagy hogy a barátnője vagyok mikor még ez kb meg se volt említve.Szóval ha azt akarja hogy a barátnője legyek akkor kérdezze meg hogy lennék e az.Legyen téma mert a síri csend az nagyon gáz.Legyen közvetlen tehát mondjuk elköszönéskor akár öleljen meg.

2016. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

figyeljen rám, legyen ˝védelmező˝,ne legyen punk és ne menősködjön hogy vagyok neki hanem csak mondja el a barátainak és ennyi...

kort nem irok mert te sem irtal :) -/L

2016. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutassa önmagát, hogy eldönthessem kedvelem-e.
2016. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 17/L
2016. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!