Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok (a kérdés végére írd már oda kérlek hogy fiú vagy e vagy lány)


Szóval az érdekelne hogy másolnál is így van ez a dolog vagy hogy?

Szóval tegyük fel nekem tetszik XY és nem merek ránézni ha ott van mellettem vagy pár méterre tőlem.Félek ránézni.Nem tudom miért.Mikor elmegy mellettem már akkor is érzem hogy totál megijedek vagy hogy is mondjam..nem tudom megfogalmazni.:D Ha távol van akkor szoktam ránézni mert olyankor biztos nem veszi észre de ha közel van egyáltalán nem merek ránézni.



2016. márc. 9. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. En siman ranezek kozelrol is. Persze nem feltunoen,senkit nem szokasom bamulni,de gyorsan rapillantani valakire szerintem nem gaz.

L

2016. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szemébe nem tudtam nézni, meg tökre zavarban éreztem magam akármikor beszéltünk vagy találkoztunk. Szóval kb igen, volt ilyen. L
2016. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha a közelemben van másképp viselkedek. Próbálom kerülni a szemkontaktust stb.
2016. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 válaszolónak

Fiú vagy vagy lány?

2016. márc. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!