Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, évfolyamtársak vagyunk és el szeretném neki mondani, hogy kezdjek bele?

2016. márc. 24. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Zita vagyok.

Van egy Pepsid?

2016. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkabb egy zsepit kerj az nagyobb esellyel van neki mint pepsi
2016. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak mond el neki, de ne facebookon és egyéb közösségi oldalon hanem személyesen, lehetőleg a szemébe nézve.
2016. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nagyon jól ismerem!! Szoktunk beszélgetni! Csak tudjátok mégcsak megírtam neki, hogy tetszik, de az unokatesóm mindig azt mondja, hogy mondjam el neki! Csak azt nem tudom, hogy hogyan
2016. márc. 24. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint ha a helyedben lennék hanyagolnám a facebookot, személyesen odamennék hozzá (nem tudom most milyen kapcsolatba vagytok) Ha eddig nem sokat beszéltetek akkor ne egyből azzal kezd hogy szerelmes vagyok beléd, hanem kezdj el vele kommunikálni és kezd el terelni a beszélgetést a szerelem felé de még akkor se mond el neki, próbáld kivenni a szavaiból hogy ő mit érez (mert lehet hogy még semmit és csak később esne szerelembe, ha megismert stb)
2016. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. márc. 24. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
És arra mit reagált, hogy megírtad, hogy tetszik neked?
2016. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad neki? Wtf. Ezt elég rosszul tetted. Hmmm...szerinted hány facebook ismerőse látta már erről a screenshotot? Mindenképp élőben kellett volna. Amúgy meg akkor mondd el, mikor meg van a megfelelő alkalom. Valami chill időpontban tereld errefelé a szót, és mikor úgy érzed, NA AKKOR! :D
2016. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!