Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki, hogy bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy bejön nekem? 17/f

Figyelt kérdés
Szóval mostanában nagyon sokat szoktam szemezni az osztálytársammal. Úgy tudom, hogyha nem lépek egy lánynál akkor beleun a szemezésbe. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy tényleg bejövök neki, illetve mivel az osztálytársam, az előbb említett eset (nem tetszem neki) előfordulása esetén kicsit beégnék. Ezért nem tudnék úgy odamenni hozzá, hogy ha elutasít akkor nincs semmi, mert úgysem látom többet. Mit kéne tennem? Félek ha nem lépek elveszíthetem, de ha meg nem érdeklem őt, akkor kínosan érezném magam egy osztályban vele.

2016. márc. 19. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. :)
2016. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki szerintem is.

Sok sikert! :)

17/L

2016. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki:)
2016. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne mondd meg! először beszélgess vele, az nem annyira fájdalmas, mint ha visszautasítana :D

hétfőn majd nyomulj rá a menzán és kiderül

2016. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy odamenj hozzá úgy, hogy,


Csá, bejössz járunk?


EZ.MÁR.NEM.OVI


előszöris, maradj végig laza, és magabiztos, és kezdj el vele úgymond barátkozni, ne nyomulj, csak keresd a közelségét beszélgess vele, meg hasonlók. Ennél a fázisnál kiderül, bejössz e neki. Itt döntheti el akar e tőled egyáltalán valamit. Ha igen, akkor valószínűleg ő is majd keresi a közelséged


és ITT elhívod. Lehetőleg ne mozi, az sose a legjobb, mert nem iagzan fogjatok megismerni egymást. Helyette valami étterem, park séta, vagy valami hasonló ( légy kreatív ) és járszátok a kérdezz felelek játékot


Nekem eddig mindig bejött.


2 egyszerű szabály:


-Bármennyire is kínos, cskis az igazat mondd

-nem kérdezhetsz vissza ugyanazzal a kérdéssel


De ne erőltesd túl !


És a randi végén mindig csókold meg !!!!


Ha el is utasít, ő itt már tudni fogja, hogy te mindent full komolyan gondolsz, és ez fontos. Nagyon


Remélem segítettem:)

2016. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!