Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom (18) akivel egész jól kijövünk. Lassan 2 éve ismerem. Több mint egy éve jártunk 4 hónapig de mivel az ország szinte két átellenes csücskében lakunk inkább hanyagoltuk a dolgot. Azóta is barátok maradtunk de egy jó fél éve újra elkezdett bókolni és hát olyan mintha meg akarna hódítani. Szokta kérdezgetni is hogy nem e kezdjük újra. Amikor skypotunk főleg akkor szokott rám szépen mosolyogni meg cukiskodik és mondja hogy többet érez barátságnál és szeret. Olyankor kicsit kezdek újra belészeretni. Elég huncut srác és bátorít hogy beszéljek úgy vele. De mondta hogy nem csal arra kellek neki és ezt tudom is mert ismerem. De mikor beszélgetünk chaten, fb-n mégsem ezt látom. Nem mindig ír vissza, láttamozza és otthagy konkrétan. Nem értem a viselkedését hogy egyszer ezt érzi máskor pedig leráz. Tudom hogy sok dolga van mert dolgozik meg otthon is barkácsol, de azt hittem ha számítok neki keres. Valaki érti hogy akkor mi is történik? 17/L

2016. márc. 1. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Találkoztál már vele élőben?
2016. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még sajnos nem
2016. márc. 1. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:

......akkor miről beszélünk...

Milyen járás? :D max ismerősök vagytok....

2016. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!