Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el hogy szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy szeretem? 14,5/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu a suliba, aki ket eve jott ide. Mar az elso nap felfigyeltem ra, es o is ram nezett. Aztan egyre tobbszor figyeltuk egymast. Neki tobbszor is voltak baratnoi, nekem senki sem. Ra sem tudtam nezni masra. Nem igazan ismerem de rengeteg dolgot tudok rola. A bokkeno az hogy o 17 eves. Nem tudom.. iden ballagok es jo alkalom lenne elmondani neki? Nagyon nagyon szerelmes vagyok bele. Platoi szerelemnek indult de beteges hogy mar sirok miatta. A "baratnoimnek" is tetszik es aradoznak rola hogy milyen helyes, de nekem tenyleg nagyon tetszik. Fogalmam sincs mit csinaljak. Hogyan mondjam el neki? Es ha kinevet? Kislanynak fog tartani?

2016. febr. 21. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem álj oda és mond meg neki!

Ha azt mondja, hogy kisány vagy akkor röhögd szembe, mert csak magát minősíti... Ha kinevet, akkor mond neki azt, hogy gratulálok... olyan lesajnáló stílusban :)

tulajdonképpen semmi sem történik ha visszautasít, max. nem szemeztek majd. viszont ha tetszel neki akkor meg jól fog elsülni :))

Sok sikert, meg minden... Jaa, és légyszi írd meg, hogy mi lett, ha elmondod neki!

14/L

2016. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,nagyon kedves vagy! Mindenkepp megirom majd!😊
2016. febr. 21. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Odaállsz elé amikor kettesben vagytok és elmondod őszintén az érzéseidet.

Ha kinevet, röhögd vissza, és mondd meg neki, hogy sok értelem szorult belé.

Ha viszonozza az érzéseidet akkor minden oké. :)

Ha visszautasít ne ess kétségbe, sok hal van a vízben.

Majd egyébként nekem is Írd meg mi lett a vége, ha elmondtad neki.

Hajrá!

/L

2016. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele:)
2016. febr. 22. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

Mi lett?

2016. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért nem fogja szembe röhögni a "szetelmét". sőt, még oka sem lenne szemberöhögni. ha visszautasít, fogadd el a válaszát, nem kell ezér képen röhögni. mert ha azt mondja, még kislány vagy hozzá, és te szemberöhögöd, akkor nem ő minősíti saját magát, hanem te magadat. amúgy én is kíváncsi vagyok, hogy mi lett.
2016. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoval ugy volt hogy suli utan leszolitottam es hat ugy ahogy gondolom elmondtam neki mindent. O csak nezett. Es azt mondta hogy van baratnoje. Nem voltam szomoru, csalodott sem. Olyan uresseget ereztem. Talan azert mert magam sem hittem el a lelkem melyen hogy ez lehetseges. Gondolom azt gondoltatok hogy osszejottunk de nem:) viszont joba lettunk es rengeteget beszelunk, szinte mar legjobb baratkent tekintek ra.Es nagyon koszonom nektek hogy segitettek:)
2016. febr. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!