Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok😏✋ sajnalom, hogy így kérdeztem👆 ( kevés információval) de talán így több ember tudna segíteni nekem talán. Mert mindenkiben ott motoszkál a kiváncsiság amikor elolvassa a kérdést, hogy "mit mondani?, kinek?, hogyan?" Szvaaaaal bele is kezdek 😏 járok egy osztálytársammal most lesz 6 hónapja... És szinte mimdig összeveszünk sokszor próbáltam megbeszélni vele, sokszor sikerült is aztan puff, megint ugyan ott :/ De most az lenne a kérdésem, hogy hogyan beszéljem meg vele úgy, hogy tényleg komolyan vegyen?? Nem szeretnék szakítani ..de ha ez kell.. :/

Előrre is köszönöm a válaszokat

15/L írta a barátom 16/Fiú :)



2016. febr. 13. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
1. Ne használj emojikat. 2. Feleslegesen ne írj regényeket, a lényeg 1 mondat lenne. 3. Mondd meg neki hogy vegyen komolyabban. Probléma megoldva
2016. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!