Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jelent valamit az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit az álmom? Többi lent

Figyelt kérdés
Van két fiú az osztályomban (barátok) de mindkettő belém szerelmes, én egyikőjükkel vagyok de mozgássérült lány vagyok, (normál általános suliba járok) és nem az a fiú aki tetszik hanem a másik a barátja orvos akar lenni, és már volt mikor azt álmodtam hogy ott leszek nem tudom pl.: 19 évesen és ő fog meggyógyítani + még a fiúval akivel most vagyok ott lesz velem és járunk, és mielőtt bárki is megkérdezné igenis van rá esély hogy felállok a tolószékből. 1.Szóval lehetséges hogy majd 18-19 évesen a gyermekkori szerelmemmel fogok összejönni? 2. Van esély rá hogy az az osztálytársam orvos lesz és meggyógyít? 3. Vagy egyáltalán nem jelent semmit az álmom és felejtsem el? Kedves, normális válaszokat várok. Köszönöm.

2016. febr. 11. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmaink azt tükrözik amit a lelkünk mélyén nagyon szeretnék és nyilván azért álmondtad ezt mert a lelked mélyén ezt akarod hogy majd történjen ( és ha elég erös vagy fel fogsz állni !! és lehet nem ö fog segiteni rajtad de menni fog ! :) )
2016. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Èrtem kőszi
2016. febr. 12. 06:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval 100%-ban egyetértek,csak annyival toldom ki,hogy szerelmeddel hozzásegítheted őt,hogy kiválló orvos legyen.
2016. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!