Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írjak neki, vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel eléggé jól kijöttünk, voltunk kétszer randizni, illetve párszor együtt voltunk házibuliban, ahol mindig együtt aludtunk, illetve órákat beszélgettünk át olyankor. Kikísértem cigizni, én közben iszogattam és nagyon jól ment minden. Nagyon sok mindenről meséltem neki, mindig segített, mert volt 1-2 problémám akkor.

Aztán egyszer visszautasítottam, mert beteg voltam, azóta nem nagyon keresett. Ha láttuk egymást, egymásra mosolyogtunk, köszöntünk, volt, hogy rám kacsintott. Egyszer részegen írtam neki, felhívtam, elsírtam magam miközben beszéltünk és lecsaptam, nem értette mi történt. Aztán kicsit később ő is írt részegen, két hete. Azóta nem beszéltünk.

A barátaim próbálnak lebeszélni róla, de nekem kellene, hogy beszéljek vele. Szerintetek írjak neki?



2016. febr. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te így találod jónak, igen. "... de nekem kellene, hogy beszéljek vele".
2016. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne rossz ha nem játszadoznál vele. Ha nem akarsz semmit, akkor hagyd békén. Ha meg akarsz akkor tudasd vele és kész. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2016. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sassy Girl Maybe válasza:
A te életed. Úgy alakítod ahogy akarod. Ha írni akarsz írj. Ennyi.
2016. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2-esnek igaza van, ha akarsz tőle valamit, akkor lépj, mert nagyon össze lehet zavarva. Ha akarsz tőle valamit, márpedig az írásodból ez jön le, akkor találkozzatok.
2016. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha elfogadsz egy tippet beszélj vele és először kérj bocsánatot amiatt hogy részegen beszéltél vele, meg lecsaptam rá a telót, aztán állítsd falhoz(ne szó szerint :D ) és mond meg neki a frankót hogy mi van. És persze, közben tőle is kérdezd meg hogy mik a szándékai veled meg ilyenek...tudod a szokásos. :D
2016. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!