Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretném a Valentin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném a Valentin napot megünnepelni. Közöljem a barátommal? 17L

Figyelt kérdés

Ez lesz az első Valentin napom. Nem szeretném meegünneelni, fölöslegesnek, meg hülyeségnek találom. A párommal még nem beszéltünk erről, nem is tett célzásokat ezzel kapcsolatosan.

Érdemes, hogy felhozzam a témát?


2016. febr. 11. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Te ugye a szülinapodat meg a névnapodat sem ünnepled meg, mert fölösleges hülyeség?
2016. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod akkor mond meg neki. Én szerintem igazából hülyeség mert nem csak azon a napon kell törődj a pároddal és szeretned.
2016. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Teljes mértékben igazat adok, hogy nem csak ezen a napon kell törődni vele. Sőt, a legnagyobb képmutatás, amikor valaki csak egy adott napon kedves valakivel.

De ettől miért lenne hülyeség? Vagy hülyeség az anyák napja is? Elvégre nem csak egyetlen napon szereted az édesanyádat.

2016. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó ha szólsz neki mert az ciki ha ő hoz ajándékot te meg nem. Amúgy én az első valentin napunkról teljesen megfelejtkeztem, csak akkor jöttem rá amikor láttam facebookon a nyáladzást. Nem lett belőle semmi gond, mert a barátom szerint se fontos ünnep főleg nem abban a formában amiben a legtöbben űzik. Engem is kiráz tőle a hideg. 18l
2016. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

73%-os, hát körülbelül hülyeség az is, meg minden ilyesféle dolog egyenesen marhaság. Abszolút semmi értelme. Én akkor lepem meg anyám, amikor akarom, és akik kapcsolatban vannak, azoknak a Valentin nap ugyanolyan nap, mint a többi. Ennyi.


Amúgy jól teszed, kérdező, nincs ezzel baj, de szóljál neki, mert ő automatikusan meg fog lepni, mert fiú és neki kell, különben sértődés lesz a lányok részéről! Úgyhogy szólj neki, abszolút nem fogja a szívére venni. :)

2016. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BoldiSam válasza:
A barátod azt mondja majd hogy goodes !!!! Ilyen a jó csaj 16/f
2016. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!