Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a srácot, miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a srácot, miert teszi ezeket?

Figyelt kérdés

Még kilencedikben lettünk osztàlytàrsak egy sràccal. (Most 10.-esek vagyunk)

O az a tipikus nepszeru srac (nem kell tomeg fiura gondolni) en meg hogy is mondjam..a nyomibbak taborat erositem. Nem azert mert csunya lennek vagy ilyesmi, inkabb csak atlagos. Es ma mar az atlagos rossz.. Na de a lenyeg. Kilencedik ota ez a fiu, olyan furan viselkedik. Az egyik percben baromi kedves (amugy is jofej nagyon) maskor meg ok nelkul nem szol hozzam tobb HETIG! De egy szot sem.. Most volt a napokban a suliba egy valentin napi buli es ott voltak feladatok. Es en meg o parban lettunk (huzas volt) es az egyik az volt, hogy irjuk le a velemenyunket egymasrol egymasnak. Es en nem akartam bevallani neki. Igy sablon szoveget irtam. De erre o 5 oldalba kifejtette hogy szeret engem. Es lattam rajta hogy mikor olvassa az enyemet olyan fura..de nem mutatta. Utana megint nem szol hozzam. Most se. Es ma derult ki hogy osszejott a suli r*b*nc*v*l. Es errol mindenki tudott. Az egesz osztaly. Tudtak hogy szeret es hogy enis ot. Mindent elszurtam? Valami tanacsot?



2016. febr. 9. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamiből azt gondolhatta hogy nem jön be neked vagy nincs esélye, ezért nem szólt hozzád hetekig.


De mégis miért nem szóltál hozzá mikor 5 oldalban bevallotta hogy szeret? Az egy dolog hogy te sablon szöveget írtál, de mit számít? Nyugodtan elmondhattad volna utána. Vagy neten. Szó nélkül hazamentél? Kitárja a lelkét és nulla reakció? Mit vársz? Miért nem reagáltál semmit?

2016. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, mint az előző. Nagyon rosszul esett neki,hogy sablonszöveget írtál, visszautasításnak élte meg, és a fiúk még félnek is ettől. A másik csajt meg azért szedte fel, mert azt hiszi nincs már több esélye nálad, de attól még nem lépett tovább, csak ezt mutatja, szerintem még ugyanúgy szeret (max egy kicsit haragszik rád). Mielőbb próbáld vele megbeszélni ezt, és valld be, hogy hogyan érzel.
2016. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert ez az egész hihetetlen. Megis miert erdekelnem pont a legmenobb sracot? Mindog ugy gondoltam hogy csak jatszik es mindenkivel ezt csinalja. Sosem tudtam eligazodni rajta es ezert feltem elmondani neki. Most hogy ezt leirta es kiderult hogy mindenki tudott rola hogy o is igy erez gondolhatjatok hogyan erzem most magam..

Probaltam ma beszelni vele. Le is irom a parbeszedet:

En: *srac nevenek a helye* beszelhetnenk?

Srac: ja

En: emlekszel meg miket irtal a levelbe?

Srac: aha (turelmetlenul mondta es nezte kozbe az orajat)

En: na es az meg mindig aktualis?

Srac: nem. Mar nem az. (Erre elkezdtek konnyek gyulni a szemembe szoval ennyit mondtam.

-ertem.-es sarkon fordultam. De most jon a lenyeg, utanam szolt.

Srac: -*az en nevem helye* , erre megfirdultam es lattam ahogy a draga baratnoje odasetal melle es megcsokolja. Azert szolt mert akart vekem beszelni vagy mert epp akkor ert oda a baratnoje es akarta h ezt lassam? Mert ha igen akkor ennel gyerekesebb es gonoszabb embert meg nem lattam. Ha tenyleg szeret akkor nem pribalkozna tovabb? Ehelyett osszejon az elso emberrel?

2016. febr. 10. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el aközött hogy elolvasta és hogy összejött a csajjal?
2016. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat en harom nappal azutan tudtam meg, hogy egyutt vannak, hogy elolvasta. De kitudja miota tart ez..mert az a lany mindig logott rajta de a srac legtobbszor lepattintotta szoval most nem ertem mire ez a nagy valtas..
2016. febr. 11. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez a tipikus Szent Johanna Gimi-ben lévő Cortez Reni helyzet. Szerintem vannak olyan srácok, akiknek direkt a te fajta lányok tetszenek.
2016. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar tobben is ehhez a ket szemelyhez hasonlitgattak, de sajnos nem tudom kik ok. Hat igen de akkor miert jott ossze egy tolem teljesen eltero lannyal?
2016. febr. 12. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:
A történetben úgy oldódtak meg a dolgok hogy a csaj barátnője véletlenül odaadott s srácnak egy levelet, maiben a csaj leírta hogy mióta szereti stb.
2016. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!