Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek inkább hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkább hagyjam vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsokat szeretnék kérni.

Van egy lány, most nyolcadikos, 4 évvel fiatalabb mint én. Tavaly mikor még hetedikes volt nagyon nyomult rám, állandóan írt rám facebookon szinte már egyfajta zaklatásnak is lehetett volna nevezni, amint felléptem hogy megnézzem valami házit tettek e fel a csoportba írt, de ez nem lényeges. Állandóan beszélgetni akart volna velem de egy normális témát sem tudott se ő sem én felhozni, mindig csak az egyszavas válaszok mentek. Egyszer megelégeltem, azt mondtam neki hogy köztünk nem lehet semmi arra hivatkozva hogy hozzám képest nagyon fiatal (egyrészt a szüleim sem nagyon repdestek az örömtől hogy egy hetedikes lenne a barátnőm másrészt miről beszélgettünk volna ha már az elején nem ment a dolog?). Eltelt egy év, és rá kellett jöjjek hogy van sok szép vonzó lány abban az osztályban (most már 8-osok) de nem tudom mennyire lenne szemétség részemről hogy egy másik lánnyal meg összejönnék. Abban sem vagyok biztos hogy sikerülne mert bosszúból lehet híresztelnének rólam minden félét akinek nemet mondtam, de lehet hogy ezzel még egyszer megbántanám.

Akkor fiatalon az a kor különbség nagyon soknak tűnt de így egy kicsit később, így hogy lassan 18 vagyok nem tűnik olyan vészesen magasnak. Vagy rosszul látom? Mit gondoltok?

Ezekkel kapcsolatban szeretnék kérni ötleteket, mi tévő legyek. Hasznos válaszokat díjazom! 17.F


2016. febr. 9. 20:49
 1/2 anonim válasza:
ha szeretsz valakit abból az osztályból nem csak jól néz ki akkor szerintem nincs probléma. a korkülönbség viszont vészes mert 4 év az sok ha azt nézzük hogy a lányok ott max 15 évesek. Ha tényleg van aki tetszik én a helyedben még várnék vele 1,2 évet. Az a lány akivel beszéltél ezen nem sértődhet meg jogosan ugyanis neked ő nem jött be ez van.
2016. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2016. febr. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!