Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Matita kérdése:

Írjak neki vagy hagyjam inkább? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy szilveszteri buliban találkoztunk egy szórakozóhelyen és nagyon jól éreztem magam vele és tök jó volt, mindaddig míg meg nem jelentek a haverjai. Utána teljesen figyelmen kívül hagyott engem és másfél órára lelépett én meg ott maradtam a haverjaival meg a húgával. Nem találkoztunk korábban, de nagyon kiborultam, nagyon megalázva éreztem magam. Aztán véletlenül megtaláltam megint, és persze jól lecsesztem mire csak nézett nagy szemekkel és az egyik haverja elkezdett nekem pampogni. Az lett a vége, hogy a srác mondta, hogy minek kérem számon, nem vagyok a barátnője, a haverja meg azt mondta, hogy 'mégis mit vártál tőle?' mire ránéztem a fiúra és mondtam, hogy mostmár semmit, ami után nagyon megbántottnak tűnt a fiú. Aztán megint eltűnt én pedig kiborultam és otthagytam mindegyikőjüket. Viszont utána mondták, hogy feleslegesen hisztizek és emiatt rosszul érzem most magam. Dee teljesen véletlenül megtaláltam a profilját és nem tudom, hogy fura lenne ha írnék-e neki, úgy, hogy nem kértük el egymás teljes nevét, tényleg csak véletlenül találtam rá. Szerintetek írjak neki vagy hagyjam inkább az egészet?

#fiú #lány #kapcsolat #Bulx szilveszter
2016. jan. 2. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd,mivel úgy tűnik nem egy hullámhosszon vagytok..ha már pár óra alatt sikerült összekapni,akkor ott később se lenne nyugalom:)
2016. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazat adok az elsőnek,de ha te is olyan nyughatatlan lélek v mint én(mert pl ide is kiirtad)akkor hagyott benned vmivele benyomást,.. az is lehet,tudod ha az a "veletlen" a sors keze.

De igazabol rábeszélni sem szeretnélek.Amugy ha rá is irsz,es olyan bunko lesz,akkor legalabb tudod,h tenyleg nem szabad vele kezdeni es letiltod,egy próbát megér.;)

2016. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végre értelmes válaszokat kaptam.

Igen, én is elég nyughatatlan vagyok, vannak dolgok amiken egyszerűen nagyon sokáig nem bírok túl lépni és ez is olyan, de annál jobban aggódom, hogy " mi lesz ha" minthogy értelmes döntést hozzak, hogy őszinte legyek :(

2016. jan. 2. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!