Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki érzem h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0010 kérdése:

Van egy fiú aki érzem h szerelmes belem mert simogatja a hajam mindig kedves velem egyszer azt mondta h aranyos vagyok es mindig engem valaszt parjanak tesi oran. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj h kicsit lehetseges h nekem is tetszik de ő soha nem kezdemenyez es nem tudom mit tegyek.En biztos nem kezdemenyezek

#Fiuk.kezdemenyezes
2016. febr. 6. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj, neked is annyi eszed van, mint a szekérnek. Ő nem kezdeményez, dehogyíííís. Mégis mit csinál?! Szerinted az mi, amit felsoroltál? És te miért vagy lusta disznó jelezni felé?! Tessék jelezni. Szemébe nézel, mosolyogsz, elhívod, vagy tesin, mikor a párod, akkor random megöleled, ennyi. A srác nagyon jól csinálja, te meg paszuly vagy! Ő kezdeményezett, most neked kell jelezni! TE JÖSSZ!!
2016. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előző leírta. Most te jössz, akárhogy is nézzük! 18f
2016. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj, amíg eléd térdel egy gyűrűvel. De nehogy igent mondj, mert az kezdeményezés lenne és jujj, mi lenne akkor! Ezek a debilis csajok, akik nem kezdeményeznek, ezek honnan veszik ezt? Ki tanácsolja nekik? jó lesz macskás nőként egyedül meghalni?
2016. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo jo nem kell igy irni azert kosz a valaszokat csak en arra gondoltam h pl elhiv randira ilyesmi
2016. febr. 6. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha te nem küldöl semmilyen jelzést neki, miértt várod, hogy randira hívjon. Első lépésként megtette, amit meg kellett, amiket leírtál. De ha te semmilyen formában nem adtad ezt valahogy vissza, akkor ne várd, hogy elhívjon randizni.. Az már a következő lépés. Én sem hívok el egy olyan csajt randira, aki valamilyen módon nem tudatja, hogy igenis, megpróbálna ő is....
2016. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!