Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok értékelnétek ha a pasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok értékelnétek ha a pasi hozna áldozatot azért, hogy 3 órát utazik azért hogy először találkozzanak élőben?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt faceboookon, nagyon jól elbeszélgetünk már hetek óta, ő is videóban üzenget beszélget velem, konkrétan szerelmes vagyok már most belé..szeretne ő is találkozni írta, és gondoltam én mennék el hozzá
2016. febr. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen ertekelnem

14/L

2016. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En igen :-D

15/L

2016. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20 fölötti lányok véleményét kérném, 23 éves vagyok, a lány 21
2016. febr. 4. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha "áldozatnak" fogja fel az nem jó. Persze az, de ha már most így van ráadásul 3! óra, akkor ez nehezen fog működni. De semmi sem lehetetlen főleg, ha szerelmesek vagytok. Én értékelném. Sok sikert!
2016. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelzem,hogy a Tini párkapcsolatok kategóriába tetted a kérdésedet!
2016. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább a felnőtt párkapcsolatokba kellett volna írnod! Itt ritkán olvasnak felnőttek mert elkergették az itteni fiatalok xD
2016. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!