Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szánalmas, vagy nem helyes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, vagy nem helyes, ha egy lánynál sokáig próbálkozok?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba, és bár kijelentette, hogy nem lehetünk több osztálytársaknál, én mégse tudom feladni. Azaz fel tudom adni, csak nem tudok másra gondolni, ennél fogva öl a kényszer, hogy ne hagyjam ennyiben...

2016. febr. 1. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas tud lenni egy idő után...

Tapasztalat

2016. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd! Nem éri meg. Nekem sem sikerült több mint 2 év alatt.
2016. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy nem fog sikerülni, de amíg 'össze vagyunk zárva' nem tudok mást tenni
2016. febr. 1. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
omm 6 év volt a legtöbb amég udvaroltam xD
2016. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, ha a lány adja jelét annak, hogy ő is érdeklődik feléd...

a mostani barátommal akivel együtt vagyok 1 évig próbálkozott nálam, de nem nagyon hajlottam a vele való kapcsolat kialakítására, mert tudtam hogy mekkora nőcsábász.. de hála az égnek nem csajozik mellettem, és boldogok vagyunk.

Némelyik lánynak sokat jelent ha lepattintják a fiút, próbálja e még meghódítani, vagy keres egy másikat akit hamar megkaphat..

2016. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha zavarod, zaklatod ezzel, látod hogy elege van belőled akkor elég szánalmas. És ezzel azt éred el hogy utálni fog, meg elkerül ahogy csak tud. Ha meg nem zavarja a próbálkozásod akkor mindegy... habár több értelme lenne elfoglalni magad értelmes dolgokkal, és esetleg más csajokkal.
2016. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát, ha nekem udvarolna egy srác, én igazából kedves lennék vele, de ha nem tetszene, akkor elutasítanám. Aztán, ha utána meg ő is elutasító lenne velem szemben, nemtudom, én vissza akarnám kapni az udvarlómat. Próbáld ki, hogy megpróbálod semmibe venni(vagyis, csak higgye azt, hogy semmibe veszed), és szerintem érdeklődni fog irántad. Tapasztalat.
2016. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!