Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hát én is lány vagyok ő is lány több mint 1 éve ismerem mindennap beszéltünk több mint 4 órát egy nyaraláson ismertem meg 6 napot voltunk ott sokat beszéltünk, ismerkedtünk amikor haza jöttünk a nyaralásról mindig beszéltünk facebookon nem volt olyan nap hogy ne beszéltünk volna egy iskolába jártunk szóval mindennap láttam amikor megismertem hetedikes volt jól elvoltunk és nyolcadikos lett mind a ketten bele gondoltunk mi lesz ha elmegy ( itt még barátok voltunk) és hát eljött az idő és el ballagot még mindig mindennap beszéltünk facebookon és hetente kétszer találkoztunk is aztán volt egy bál én is ott voltam é ő is egész este együtt voltunk ölelgettünk egymást el sem engedtük aztán félre vitt a sötétbe és szájra puszilt abban a pillanatban elkapott egy furcsa érzés de attól minden ment tovább egész este egymásba voltunk habarodva szájon pusziltuk egymást stb. vége lett abálnak másnap is beszélgettünk azt mondtuk egymásnak szerelmem ilyen bece neveket komolyan mint a szerelmesek egyszer azt mondta hogy lehet szerelmes belém de lehet csak kavarja az érzéseit persze én nem mondtam el hogy én is így érzek és kérdezte tőlem hogy ha nem vagyunk szerelmesek akkor miért akarunk mindig csókolózni? (mert mindig csókolózni akartunk) ezt én is furcsának találtam de hanyagoltunk a témát kb fél év múlva úgy éreztem szerelmes vagyok belé nem bírtam magamba tartani és elmondtam neki azt mondta hogy ő is szerelmes belém nagyon örültem de rá 5 perc múlva azt írta hogy az anyukája elolvasta a beszélgetést eltiltottak egymástól letörölt facebookról de még mindig beszéltünk aztán azon a napon megint meglátta az anyukája és le kelett tiltania nem beszéltünk kb 10 napotén írtam neki ál facebookból és azt írta hogy nagyon szeret de csak barátságból aztán ő írt egy ál facebookból írt és ott beszélgettünk de utána az én anyám látta meg és nekem is le kelett tiltanom ez kb 25 napja volt nagyon hiányzott most is hiányzik és a barátnője azt mondja hogy még szeret én is szeretem még mindennap rá gondolok csak ő jár a fejembe és nem tudok másra gondolni folyton hülyeségeket képzelek kettőnkről szerintetek szerelmes vagyok belé? ő is szerelmes belém? (egyébként amikor ál facebookból beszéltünk és az én anyám vette észre akkor is szerelmemnek nevezett és csókolózni akart velem szóval nem értem de elvileg azért írta hogy nagyon szeret de csak barátságból mert nézte az anyukája a facebookját) szóval ez az én kis történetem nem is olyan kicsi előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat :)
2016. jan. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben az édesanyja tíltott el nagyon valószínű, hogy bizony a szülei elváltak. Ez pedig kemény dió. Mivel az említett főnökasszonynak negatív élménye van a férfiakkal kapcsolatban. Minden esetre: Meg kell győznöd az édesanyját a szándékaid komolyságáról, arról, hogy a személységed tiszta, és makulátlan, arról, hogy a lányát nem csak hülyíteni szeretnéd, hanem tényleg szereted, és nem csak a bugyijára fáj a fogad. Ha ez sikerül, úgy vélem van esélyed. Ami a te édesanyádat illeti, roppant egyszerű. Körülbelül 14-15 éves lehetsz, fogod magad, és megmondod neki, hogy szerelmes lettél életed nőjébe, és ne álljon az utadba.


Ha kérdésed van írj nyugodtan!

2016. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én is lány vagyok és az anyukája elég nehéz esett nem könnyű meggyőzni sőt
2016. jan. 24. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Már miért is lenne valószínű,hogy a szülei elváltak?És ha el is váltak,akkor sem biztos,hogy rossz tapasztalatai vannak a férfiakkal,ez hülyeség.

Először is..csak a lányokat szereted?És biztos vagy benne?Ha úgy érzed,hogy tényleg a lányokat szereted,akkor mindenképp beszéld meg a szüleiddel,mondd el nekik,hogy mit érzel.És mint,ahogy az első válaszoló is írta,az ő anyukájával is beszélned kell.Először csak ki kéne alakítanod az anyukájában egy pozitív képet rólad,hogy ne egyből ellenségeskedéssel induljon az anyjával a kapcsolatotok.Utána pedig beszélj vele és mondd el neki a szándékaidat,és,hogy mit érzel a lánya iránt.

2016. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem a lányokat szeretem csak őt nagyon megszerettem és úgy érzem hogy ez komolyabb az anyukájával meg lehetetlen beszélni mindennap elmegyek melette az utcán és még nem is köszön és igazából én még meg se merem szólítani
2016. jan. 24. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
De te ráköszönsz?Elég bunkó,már nem azért..kérd meg a lányt,hogy beszéljen az anyukájával,hogy kicsit változtasson a viselkedésén,mert ez így nem normális.Amúgy meg ettől még nyugodtan megmondhatod az anyukájának,hogy mit akarsz a lányától,ne félj tőle..ha meg elkezd bunkóskodni,akkor meg mondd meg neki a véleményedet,hogy mit gondolsz a viselkedéséről..nyilván nem bunkón,hanem kicsit finomabban is lehet. :)
2016. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát egyszer köszöntem neki és nem köszönt vissza azóta sem köszönök :)
2016. jan. 25. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor ne légy gyáva,cselekedj mielőtt késő lenne!!
2016. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!