Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek milyen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek milyen egy szép lány? Mikor, milyen lányra mondjátok, hogy ez szép?

Figyelt kérdés
Részletesen
2016. jan. 21. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Rothadó fogak,zsíros haj,kancsal szem,nagy kampós karvaj orr,földig érő áll,vékony legyen,ne legyen melle se segge,ja és büdös legyen..
2016. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne pontozzátok le az elsőt, jól tette. Hülye kérdésre, hülye válasz.
2016. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Köszönöm barátom!
2016. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
baba fejű pi*a
2016. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én már csak azért se pontozom mert birom a csáveszt :D
2016. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Le*
2016. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki mondani szokta, hogy neki a telt lányok tetszenek, neki meg a vékony lányok. Nekem pl. nincs ilyen általános tetsző dolog. Van olyan lány aki amiatt tetszik meg mert barom szép egyenes haja van. Van akinek a szeme fog meg, ez egyénenként változó. Ha annyira kíváncsi vagy mutass képet és megmondom, hogy szerintem te az vagy-e :))
2016. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!