Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lányok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Egy pár évvel ezelőtt (1-2) szerelmes lettem egy fiúba, amit sokáig titkoltam..

Aztán elmondtam neki, aminek nem lett túl jó vége, ugyanis ő nem érzett irántam semmit...

Próbáltam túllépni rajta, de mivel ez még csak egy éve történt (mert ugye, két évvel ezelőtt lettem szerelmes a fiúba) nem ment.

Egyszerűen lehetetlennek tartom..

Volt barátnője is, aki az egyik jó barátnőm volt. Kb., egy két hónapja ért véget a kapcsolatuk, és az utóbbi időben, azt vettem észre..mintha...engem...az a fiú szeretne. Ugyanis kisebb jeleket is adott. Volt amikor rám mosolygott, volt amikor engem bámult az órán, rám köszönt...

Nekem nagyon úgy tűnik... Persze nem biztos, ezért kérném segítségeteket.

Nem tudom mit csináljak. Ha elmondom neki, félek hogy megint úgy járok mint tavaly. Viszont ha meg nem mondom el, lehet hogy ő meg nem fog lépni, vagy egyáltalán nem is szeret, és akkor.....

Szerintetek elmondjam neki? Mit lépjek?

Nem szeretnék rosszalló commenteket olvasgatni.Tényleg.. csak segítségre lenne szükségem.



2016. jan. 20. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ez csak az elkeseredettség a srácon...könnyen lehet hogy mivel vége lett a kapcsolatnak szeretne mást és ki a legegyszerűbb? te aki mar tavaly közölted vele hogy tetszik...ergo neki nem TE kellesz neki VALAKI kell és ez baromira nem mindegy...ignoráld mert nem fogsz jól kijönni belőle
2016. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem egyszerű a valasz. Barátkozz vele. Lehet nem olyan jo srác, ha mar összejött a legjobb barátnőddel.. Vagy ahogy előttem említette valaki, könnyű préda vagy számára, mivel tudtára adtad, hogy szerelmes vagy belé. Biztos szerelem ez? Szerintem csak szimplán tetszik neked. Mennyire ismered? Miota?
2016. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 válaszoló:

Szia! Nyolc éve ismerem :)

2016. jan. 20. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló kolléga álláspontját erősítem. A kisebb ellenállás felé megy, mert ugye szeretjük, ha van barátnőnk, és minden próbálkozna másik utcában, ha valahol már zöld a lámpa? Na ugye..


Mondjuk én azt javaslom, hogy adj neki mozgásteret. Ha beszélni szeretne vele, vagy kezdeményez. Abból lejön, hogy tényleg akar-e tőled valamit, és ha igen, akkor eldöntheted, hogy elég vonzó-e neked még mindig annyira, hogy belemenj a játékba. (dat körmondat. :D )

2016. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az exét is felszedte valahogy, oldja már meg ;)
2016. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!