Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért itélik el az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itélik el az olyan lányokat akik eddig fiút szeretett de bele szeretett egy lányba?

Figyelt kérdés
ugyanis én bele szerettem egy olyan lányba akit több mint 1 éve ismerek mindennap beszéltük több mint négy órát ő is szerelmes volt belém de aztán a szüleim és az öve el olvasta a beszélgetést mikor be valottam neki és ő is nekem aztán eltiltottak egymástól de miért? attól mert én is meg ő is lány szerethetjük egymást tiszta szívből és én bármit meg tennék a lányért csak eltiltottak és minden nap gondolok rá folyamatosan ő jár a fejembe szerelmes vagyok belé tudom hogy ő is belém nem értem miért tiltanak ennyire
2016. jan. 20. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert korlátolt homofóbok a szüleid azért. Amúgy általánosságban nem ítélik el a fiatalabb generációk a biszexualitást. Kitartást és azért próbáljatok beszélni.
2016. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a hánytató természetellenes, perverz b0zikat a normális emberek elítélik. Remélem segítettem, hogy normális legyél.
2016. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hőő második. fogd már vissza magad hallod. mi okod van neked ítélkezni jesszus?!

de akkor a kérdésre válaszolva:

sajnos a szüleid tényleg elég homofóbok ezekszerint. de ülj le velük mondd meg nekik mit jelent neked a lány, beszélj velük. és ne add fel ha elsőre elutasítják ha hozzászoknak elfogadnak majd gy és engednik majd hogy azzal legyél akivel akarsz! :)

2016. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ítélkezik a rosseb,2. Azt kérdezte miért ítélik el a szülei. Ezért ítélik el, mert egy korcsnak tartják azt, akit szeretettel neveltek. Én nem ítélkezem, mert nem is ismerem, meg mindegy is, hogy egy ismeretlen valahol mit csinál. Csak annyit akarok, ne tegyék mér kötelezővé a torz életmódot. Aki úgy akar élni,az éljen úgy és kész.
2016. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod sokan elítélik ezeket... Őszintén, nekem is megvan erről a véleményem, de mindenkinek a saját dolga, a szüleid ezt nem értik... Én nem fogom ecsetepni h én sem tartom helyesnek stb.de nem az én dolgom, nem is a szüleidé, nem kéne ezért eltiltani titeket egymástól ezért, de valamilyen szinten a szüleidet is megértem... De akk is a te dolgod, a te magánéleted, nekik ezen a téren sok közük nincs a dologhoz... Azért szurkolok ;)
2016. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Márics Attila ***** válasza:
Mindenki tartsa meg magának a betegségeit én amondó vagyok.
2016. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!