Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Nagyon bejön, azt hiszem kezdek bele esni. Nem lényeg, honnan ismerem, a lényeg, hogy 2-3x beszéltünk már. Nagyon helyes es romantikus fiú, de ugyanakkor meg van benne a kellő férfiasság. Öt évvel idősebb nálam és szeretném, ha lenne valami. Viszont nem merek kezdeményezni, mert mindig is betoji voltam ilyen téren. Ráírni nem akarok, mert félek, hogy zavarnám. Suliban nem akarok vele beszélni, az osztálytársai miatt. Elhívni nem akarom sehova, mert ne én udvaroljak már, meg amúgy se merném.

Akkor szerintetek mit csináljak?:\ nagyon szeretném ha lenne valami:)

Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm!


2016. jan. 16. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
írjál rá nyugodtan :) ha zavarod úgysem ir vissza majd válaszol ha ráér :) suliba is nyugodtan odamehetsz hozza attól hogy egy csaj beszélni akar egy fiúval akkor inkább lesz menő mint égő főleg ha jól nézel ki :D
2016. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2016. jan. 17. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

2-3 beszélgetés után tudod, hogy romantikus

Hát beszarok.

2016. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azert nem irtam le h honnan ismerem mert hosszu lenne de akkor neked szivesen leirom...

Csaladon leresztul ismertem meg mert eleg reg ota osszejar a csaladunk es ismerem mar annyira hogy ilyen dolgokat tudjak.. Azett irtam h 2-3 beszelgetes mert 2-3x beszeltunk ugy komolyabban hogy idosebbek vagyunk es ertelmesen el tudtunk beszelgetni... Diohejban ennyi. Remelem megfelelt:)

2016. jan. 18. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megfelel, köszönöm szépen kedvességed hölgyem!


Nem kukacoskodni akartam, de enélkül az infó nélkül tényleg furán hangzott.

2016. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!