Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek pasis stílusa van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pasis stílusa van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tényleg tök jó alakja van,de mindig elrejti,mert csak bő pólókat,meg bő pulcsit hord,ami még a fenekét is eltakarja.Cipőkből is csak a vans,meg converse.
2016. jan. 15. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy csak szimplan nincsen megelegedve az alakjaval ,es eltakarja...vagy meg egy oka lehet az hogy leszbikus.
2016. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan mint én.:D Én utálom a tapadós ruhákat. Magassarkú és balerinacipő.. Kergetni lehet velük.:D

Sztm nem fiús. Nekem is sokan mondták de attól mert nem hord szűk/kivágott/"nőies" pólókat és tornacsukában jár még nem lesz fiús.:)

2016. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is ilyeneket hordok. van akinek egyszerűen nem jönnek be a lányos cuccok, mint szűk póló vagy pulcsi,én is mindig bakancsot, tornacipőt vagy csizmát hordok és az egyetlen lányok cipőm egy magasított fekete bakancs (mert abban nem 158 hanem 164 vagyok). Egyébként kb fekete kapucnispulcsik jönnek be alá farmer, póló kombó. Nem leszbi hagyd inkább békén, amíg a stílusa (tehát a jelleme) nem pasis addig tökoké.
2016. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!