Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen meglepetést csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetést csináljak a barátnőmnek, amivel le tudom venni a lábáról!?

Figyelt kérdés
Ma van 5 hónapja hogy együtt vagyunk, azt beszéltük a barátnőmel hogy csak a fél évet és utánna egy évet és így tovább ünnepeljük. De nagyon szeretem! és megszeretném lepni valamivel, ha tudtok segíteni akkor nagyon megköszöném, túl drága nelegyen mert a férre tett pénzemből kell igyis kivegyek aztis azért raktam férre hogy nyáron a tengerre mehessünk. Előre is köszönöm az ötleteket! Boldog új évet mindenkinek!

2016. jan. 2. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami kis aprósággal mondjuk virágcsokor vagy egy szál rózsa éa egy kis csoki, de rejthetsz el a lakásába vagy a szobájába kis cetliket, amikre személyes üzeneteket írsz :)
2016. jan. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Csoki, virág. Vagy ha tudsz valamennyire főzni akkor valami nem túl bonyolult gyertyafényes vacsora.
2016. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem íróknak, elég meghívni egy vacsorára, valami jobb helyre, persze az is belekerülne vagy 10 ezer Ft-ba, ha az tényleg egy jobb hely lenne, és hozzá egy szál virág - ennyi elég. De félre szót nem úgy írják, hogy férre - mindig meg kell nézni, hogy mi az alapszó. Itt az, hogy fél, valaminek a fele. Nem a fél ige, mert az mást jelentene, de az, hogy fér nem jelent ebben az esetben semmit sem, csak azt, hogy valami elfér valahol.
2016. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sidd válasza:

Én meglepetésből egy rólunk készült fényképet hivattam elő, keretbe tettem és ennyi :)

Vittem már titokban cserepes virágot a munkahelyére,

Hoztam haza a kedvenc szinű rózsáját ( nyáron ),

Főztem neki,

Vettem illatos masszás olajat és kapott 1 ingyen masszást :)

Elvittem diabetikus sütizőbe, fagyizóba.

Meghivtam egy jó olasz étterembe,bár ez picit drágább.

Páros belépő : mozi, szinház, koncert, kiállitás,amit szerettek.


És még csak 7 hónap telt el ;)

2016. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!