Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pety001 kérdése:

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Mielőtt leírnám gondomat kérem hogy azok akik csak lecseszni akarnak azok írjanak máshova..köszönöm.

Na szóval...nem tudom menyire divat még a szerenád vagy hogy mennyire fogok lesülni de szeretnék szerenádok adni a barátnőmnek,Most pár napja nagyon megbántottam és szeretném jóvátenni..

Amugy egy faluban lakom szóval itt mindenki ismer...

Azz lenne töletek a kérdés hogy milyen zenét tudnék erre fölhasználni és 1-2 tippet is szívesen meghalgatnék.



2016. jan. 9. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Jujj, én nagyon örülnék neki:)

Nem tudom mit énekelj, de ilyenkor nem ez a fontos, hanem a szándék:D

2016. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amit elfelejtettem hogy az ok amivel megbántottam az az hogy szilveszterkor megcsokoltam valaki olyat akit nem kellet volna ráadásul az az illetövel nincsennek túl jó kapcsolatban.Más embertöl tudta meg ez.

Szeretném ha megbocsájtana.:(

2016. jan. 9. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Csók előtt kellett volna gondolkozni

Nekem ez már egyértelmű szakítás lenne aki egyszer megteszi máskor is megfogja

2016. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos szakitotunk is :( és ez nem igaz én..én nem vagyok olyan...
2016. jan. 9. 14:58
 5/6 anonim válasza:
Jól tette hogy kidobott.. ha annyira szeretted volna akkor nem más lányt csókolgattál volna
2016. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tanácsot kért nem? Akkor meg le lehet állni, mi az hogy jól tette? Amúgy én nagyon örülnék neki, és ha szerenádot adsz találj te ki valamit az személyesebb!
2016. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!