Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy hármas-négyes tanulónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hármas-négyes tanulónak van esélye egy ötös lánynál?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány de hát ő ötös mindenből. Én fizika 2 matek 3 a többi tantárgy 3-4-5. Nem vagyok egy gigász de van esélyem egy majdnem kitűnő lánynál? Vagy nem az számít?
2016. jan. 7. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Beb...na ha ezen múlna! :-)
2016. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet esélyed! Engem speciel nem igazán érdekel ki milyen tanuló, de azért lehetőleg ne bukjon meg semmiből!
2016. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa a környezetemben :D
2016. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne hogy az illető hanyas tanuló.

Osztályunkban is van egy olyan gyerek aki nagyon jó barátom és 2es tanuló.Hát egy stabil 2es viszont emberileg nagyon jó ember.Nem tudnám elképzelni magam vele de csak mert barátok vagyunk már nagyon rég óta és ez így pont jó.

15/L

2016. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 papics ***** válasza:
36%
Te hülye vagy...?!? nem sértésből kérdeztem, de mond már el nekem, hogy ki a rák választ magának párt a tanulmányi átlaga alapján?? Viszont legyen valami tulajdonságod, aminek köszönhetően felnéz rád.
2016. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, eltévesztetted a kategóriát, ez nem a szerelem, nem a humor kategória!
2016. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem számít,én 2-3-as tanuló vagyok barátom 4-5-ös :D
2016. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Nanáá hogy van esélyed, és nem csak vele, hanem bárkivel! Ne legyél szégyenlős, húzz bele, Bárkit megkaphatsz! Tiéd a világ! ;)

Sok sikert hozzá!!!!! :)

2016. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem a jegyek határoznak meg egy embert. Aki ez alapján ítél, kissé felületes (szerintem). Nekem a mostani "kiszemeltem" is rosszabb tanuló mint én, de amúgy egy intelligens és karizmatikus ember. Ehhez képest van egy kiváló osztálytársam, aki lehet, hogy lexikális tudásban megelőz, de az életben nagyon buta, nincs érzelmi intelligenciája, nem ért az emberekhez egy kicsit sem. Ne is hozd össze ezt a két dolgot! :)
2016. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Középiskolában a fizika kettes elég gáz. :)
2016. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!